ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چگونه است؟

میکروبلیدینگ یک درمان زیبایی محبوب است که تنها با چند مرحله ساده می تواند ابروهایی زیبا و پر به شما بدهد. اگر به فکر انجام میکروبلیدینگ هستید، ممکن است از خود بپرسید که ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چیست و در حین ترمیم میکروبلیدینگ چه اتفاقی می افتد؟

در ادامه این بخش، قصد داریم کل فرآیند ترمیم میکروبلیدینگ ابرو را توضیح دهیم. با داشتن این اطلاعات، می توانید خیالتان راحت باشد که بهترین نتایج ممکن را برای ابروهای عالی خود به دست خواهید آورد.

 

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چگونه است

میکروبلیدینگ یک فرآیند دو مرحله ای است: مرحله اول انجام میکروبلیدینگ و مرحله دوم ترمیم میکروبلیدینگ ابرو.

برای اینکه ابروهایی با فرم، ضخامت و رنگ عالی داشته باشید، تکمیل هر دو مرحله بسیار مهم است.

در طول اولین بخش از میکروبلیدینگ ابرو، فرد متخصص در زمینه میکروبلیدینگ، ابروهای عالی را مطابق با نظر و سلیقه شما و فرم طبیعی ابروها برای شما طراحی می کند. سپس روش میکروبلیدینگ انجام می شود و در مورد مراقبت های بعدی مشاوره دریافت خواهید کرد. این جلسه معمولا 2 تا 3 ساعت طول می کشد.

بعد از اولین جلسه میکروبلیدینگ، ابروهای شما کمی قرمزتر و تیره تر از آنچه انتظار داشتید می شود. نگران نباشید، این بخشی از روند درمان است. هنگامی که دستورالعمل های مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ را به درستی دنبال کنید، حدود 10 روز طول می کشد تا ابروهای شما بهبود یابد. در عرض چند هفته، رنگ ابروها روشن می شود، تا 40 درصد تیرگی ابروها محو می شود و رنگ نهایی وارد می شود.

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، به عنوان بخش دوم درمان، برای تکمیل فرآیند مورد نیاز است. در حین ترمیم کردن، متخصص ابرو ابروهای شما را اصلاح می کند، رنگ ها را تازه می کند و هر گونه بی نظمی در موها را اصلاح می کند. تنها زمانی که درمان را با ترمیم میکروبلیدینگ کامل کنید، ابروهای شما نه تنها ظاهر عالی پیدا می کنند بلکه میکروبلیدینگ ابرو ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت.

معمولا زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، بعد از حدود 6 هفته انجام می شود و حدود 1.5 تا 2 ساعت طول می کشد. زمان دقیق بسته به نوع پوست و رنگ ابرو، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. جلسه ترمیم میکروبلیدینگ معمولا کوتاه تر از درمان اولیه است زیرا فقط قسمت هایی از ابرو که نیاز به پر کردن دارد پر می شود. با این حال، خبر خوب این است که زمان استراحت در مقایسه با اولین جلسه از میکروبلیدینگ کوتاه‌تر است و تنها 5 تا 7 روز طول می کشد تا ابروهای شما پس از جلسه ترمیم میکروبلیدینگ بهبود یابند. با این وجود، همیشه از تکنسین خود در مورد زمان بهبودی ابروهای خود بپرسید زیرا هر فردی ممکن است دوره بهبودی متفاوتی داشته باشد.

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

مهم است که حداقل 4 هفته پس از اولین جلسه صبر کنید، زیرا این مدت زمان طول می کشد تا بافت اسکار بهبود یابد و رنگ آن ظاهر شود. تنها زمانی که پوست به طور کامل بهبود یابد، متخصص ابرو می تواند ببیند که آیا تمام قسمت های ابرو پر از رنگدانه هستند و اینکه آیا ضربه های اضافی مورد نیاز است یا خیر. اگر پوست چرب دارید، سایه عمیق تری در هنگام ترمیم اضافه می شود؛ زیرا چربی چوست تمایل به روشن کردن رنگدانه دارد.

به طور کلی، مراحل ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، بخش مهمی از درمان میکروبلیدینگ است و بنابراین لازم است هزینه ترمیم میکروبلیدینگ را نیز در قیمت نهایی میکروبلیدینگ ابروها در نظر بگیرید و به خاطر هزینه آن، از اینکار صرف نظر نکنید.

میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائمی است که به این معنی است که رنگ به مرور زمان محو می شود. اگر هیچ ترمیم اضافی انجام نشود، خطوط ایجاد شده در لا به لای ابروها به روش میکروبلیدینگ بعد از حدود 18 ماه ناپدید می شوند و ابروهای شما به رنگ و شکل اصلی خود باز می گردند.

برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند که ترمیم های اضافی (سالانه) داشته باشند، مخصوصاً اگر ظاهر ملایم‌تری و رنگ روشن‌تری انتخاب کرده باشند که زودتر محو می‌شود. افراد مبتلا به کمبود آهن، سیستم ایمنی قوی یا شرایط پزشکی ممکن است به ترمیم میکروبلیدینگ بیشتری نیاز داشته باشند.

به طور کلی، ترمیم میکروبلیدینگ ابروها، بخش مهمی از روش میکروبلیدینگ است که شکل، ضخامت و رنگ ابروهای شما را اصلاح کرده و به ایجاد یک اثر ماندگار کمک می کند. این همچنین به شما این شانس را می دهد که اگر از نتیجه پس از دوره بهبودی راضی نیستید، مدل ابروی خود را اصلاح کنید. به طور خلاصه، در طول جلسه ترمیم، فرد ارائه دهنده خدمات میکروبلیدینگ، تمام عدم تقارن های ابروهای شما را اصلاح می کند.

 

خلاصه مطلب

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، یک گام اساسی در روند دستیابی به یک نتیجه ماندگار و زیبا است. در حین انجام ترمیم، هنرمند میکروبلیدینگ می‌تواند قسمت‌های کمی از موهای ابرو را پر کند، شکل ابرو را تنظیم کند و محو شدن‌هایی را که از زمان ملاقات اولیه درمان میکروبلیدینگ رخ داده است، یکنواخت کند. همچنین ممکن است از رنگدانه اضافی برای نتایج چشمگیرتر استفاده شود.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.