مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ اسپرت سنتر

میکروبلیدینگ یک درمان زیبایی محبوب است که تنها با چند مرحله ساده می تواند ابروهایی زیبا و پر به شما بدهد. اگر به فکر انجام میکروبلیدینگ هستید، ممکن است از خود بپرسید که ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چیست و مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ چگونه انجام میشود.

در ادامه این بخش، قصد داریم کل فرآیندمراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ  را توضیح دهیم. با داشتن این اطلاعات، می توانید خیالتان راحت باشد که بهترین نتایج ممکن را برای ابروهای عالی خود به دست خواهید آورد و در انتهای مقاله چند نمونه عکس از  میکروبلیدینگ ابرو اقایان و خانمها ،عکس میکرو ابرو بعد از یک هفته قرار داده شده است.

مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ :

مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ

برای اینکه ابروهایی با فرم، ضخامت و رنگ عالی داشته باشید، فرد متخصص در زمینه میکروبلیدینگ، ابروهای شما را مطابق با نظر و سلیقه شما و فرم طبیعی ابروها برای شما طراحی می کند. سپس روش میکروبلیدینگ انجام می شود و در مورد مراقبت های بعدی مشاوره دریافت خواهید کرد. این جلسه معمولا 2 تا 3 ساعت طول می کشد.

بعد از اولین جلسه میکروبلیدینگ، ابروهای شما کمی قرمزتر و تیره تر از آنچه انتظار داشتید می شود. نگران نباشید، این بخشی از روند درمان است. هنگامی که دستورالعمل های مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ را به درستی دنبال کنید، حدود 10 روز طول می کشد تا ابروهای شما بهبود یابد. در عرض چند هفته، رنگ ابروها روشن می شود، تا 40 درصد تیرگی ابروها محو می شود و رنگ نهایی وارد می شود.

مراحل ترمیم ابرو :

 

  • تمام عدم تقارن های ابروهای شما را اصلاح می کند

  • متخصص ابرو ابروهای شما را اصلاح می کند

  • رنگ ها را تازه می کند

  •  هر گونه بی نظمی در موها را اصلاح می کند

 

زمان ترمیم میکروبلیدینگ ابرو :

مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ

معمولا زمان ترمیم ابرو، بعد از حدود 6 هفته انجام می شود و حدود 1.5 تا 2 ساعت طول می کشد. زمان دقیق بسته به نوع پوست و رنگ ابرو، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. جلسه ترمیم میکروبلیدینگ معمولا کوتاه تر از درمان اولیه است زیرا فقط قسمت هایی از ابرو که نیاز به پر کردن دارد پر می شود.

با این حال، خبر خوب این است که زمان استراحت در مقایسه با اولین جلسه از میکروبلیدینگ کوتاه‌تر است و تنها 5 تا 7 روز طول می کشد تا ابروهای شما پس از جلسه ترمیم میکروبلیدینگ بهبود یابند. با این وجود، همیشه از تکنسین خود در مورد زمان بهبودی ابروهای خود بپرسید زیرا هر فردی ممکن است دوره بهبودی متفاوتی داشته باشد.

مهم است که حداقل 4 هفته پس از اولین جلسه صبر کنید، زیرا این مدت زمان طول می کشد تا بافت اسکار بهبود یابد و رنگ آن ظاهر شود. تنها زمانی که پوست به طور کامل بهبود یابد، متخصص ابرو می تواند ببیند که آیا تمام قسمت های ابرو پر از رنگدانه هستند و اینکه آیا ضربه های اضافی مورد نیاز است یا خیر. اگر پوست چرب دارید، سایه عمیق تری در هنگام ترمیم اضافه می شود؛ زیرا چربی چوست تمایل به روشن کردن رنگدانه دارد.

به طور کلی،مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ، بخش مهمی از درمان میکروبلیدینگ است و بنابراین لازم است هزینه ترمیم میکروبلیدینگ را نیز در قیمت نهایی میکروبلیدینگ ابروها در نظر بگیرید و به خاطر هزینه آن، از اینکار صرف نظر نکنید.

حتما ببینید :نمونه کارهای قبل و بعد انواع خدمات میکروبلیدینگ

اگر مرحله ترمیم  ابرو را نرویم چه میشود ؟

مراحل ترمیم ابرو بعد از میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائمی است که به این معنی است که رنگ به مرور زمان محو می شود. اگر هیچ ترمیم اضافی انجام نشود، خطوط ایجاد شده در لا به لای ابروها به روش میکروبلیدینگ بعد از حدود 18 ماه ناپدید می شوند و ابروهای شما به رنگ و شکل اصلی خود باز می گردند.

برخی از مشتریان ترجیح می‌دهند که ترمیم های اضافی (سالانه) داشته باشند، مخصوصاً اگر ظاهر ملایم‌تری و رنگ روشن‌تری انتخاب کرده باشند که زودتر محو می‌شود. افراد مبتلا به کمبود آهن، سیستم ایمنی قوی یا شرایط پزشکی ممکن است به ترمیم میکروبلیدینگ بیشتری نیاز داشته باشند.

به طور کلی، ترمیم میکروبلیدینگ ابروها، بخش مهمی از روش میکروبلیدینگ است که شکل، ضخامت و رنگ ابروهای شما را اصلاح کرده و به ایجاد یک اثر ماندگار کمک می کند.

این همچنین به شما این شانس را می دهد که اگر از نتیجه پس از دوره بهبودی راضی نیستید، مدل ابروی خود را اصلاح کنید. به طور خلاصه، در طول جلسه ترمیم، فرد ارائه دهنده خدمات میکروبلیدینگ، تمام عدم تقارن های ابروهای شما را اصلاح می کند.  

مراقبت های بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو:

 بعد از انجام این روش، مراقبت های متناسب با ترمیم میکروبلیدینگ ابرو می تواند به حفظ زیبایی و بهبود نتایج کمک کند. یکی از مراقبت های مهم پس از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، استفاده از محصولات مراقبتی مناسب است.

این محصولات باید غنی از ترکیبات مرطوب کننده و تغذیه کننده باشند تا پوست حساس شده را تغذیه کرده و بهبود دهند.همچنین، در این مرحله باید از لمس مستقیم و خراشیدن ابروها خودداری کرده و به آنها حفاظت کافی بدهید.

همچنین، مراجعه به پزشک یا تکنسین مربوطه برای بررسی و مشاوره درباره مراقبت های دقیق تر و توصیه های خاص نیز توصیه می شود.با رعایت مراقبت های بعد از ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، می توانید از نتایج بهتر و ظاهری زیبا و طبیعی لذت ببرید.

فقط آقایان بخوانید: میکروبلیدینگ آقایان

انجام انواع خدمات میکروبلیدینگ در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر

 میکروبلیدینگ  آقایان در اسپرت بیوتی سنتر   کلینیک اسپرت بیوتی سنتر یکی از مراکز معتبر و حرفه‌ای در زمینه خدمات میکروبلیدینگ است و انواع خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهد. این کلینیک توسط تیمی متخصص و با تجربه در زمینه زیبایی و مراقبت از پوست تشکیل شده است و بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن را در ارائه خدمات به مشتریان خود به کار می‌برد.

میکروبلیدینگ ابرو در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ ابرو با بهره‌برداری از تکنیک‌های دقیق و حرفه‌ای ارائه می‌شود. با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک و محکم، منافذ پوست در منطقه ابرو باز می‌شوند و مواد آلودگی و اضافی از جمله چربی، خاکستر و رنگ‌های غیر طبیعی برداشته می‌شوند.

این فرآیند باعث بهبود شکل و تراکم ابروها، ایجاد طرح و ظاهر طبیعی‌تر و جذاب‌تری می‌شود. تیم تخصصی کلینیک اسپرت بیوتی سنتر با توجه به نیازها و سلیقه مشتریان، برای هر فرد طرح و شکل ابروهای مناسب را به طور دقیق و با دقت بالا طراحی می‌کند.

میکروبلیدینگ صورت:

این کلینیک نیز خدمات میکروبلیدینگ صورت را با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته ارائه می‌دهد. این فرآیند باز کردن منافذ پوست صورت را فراهم می‌کند و به تخلیص پوست از چربی، آلودگی و سایر ذرات موجود کمک می‌کند. علاوه بر این، میکروبلیدینگ صورت می‌تواند در بهبود نسبی کوچکی از علائم پیری، جای خطوط ریز و چین و چروک‌های سطحی نیز مؤثر باشد.

میکروبلیدینگ ریش و سبیل :

میکروبلیدینگ ریش و سبیل می تواند یک راه حل موفق برای مشکلات ریش ریز باشد.پیگمنتورهای میکروبلیدینگ؛ همیشه روش های جدیدی را برای استفاده از مهارت های خود برای بهبود زندگی ما ارائه می دهنددر نتیجه، خانم عاطفه یزدانی درمرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر در حال حاضر پیشنهاد جدیدی برای میکروبلیدینگ ارائه می دهند که مخصوص آقایان طراحی شده است. یک روش عالی برای آقایانی  است که عاشق ریش و سبیل شیک هستند و یا دوست دارند در ظاهر حجم بیشتری را نشان دهد.

 در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ بر روی سایر مناطق بدن نیز ارائه می‌شود. این شامل میکروبلیدینگ لب، میکروبلیدینگ پیشانی، میکروبلیدینگ گونه‌ها و دیگر مناطقی است که به نیاز و درخواست مشتریان بستگی دارد. با استفاده از تکنیک‌های دقیق و بهره‌گیری از محصولات مراقبتی مطمئن و با کیفیت، خدمات میکروبلیدینگ در این مناطق نیز به بهبود و زیبایی پوست کمک می‌کند.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، بهبود و زیبایی پوست را با استفاده از روش میکروبلیدینگ و با بهره‌گیری از تکنیک‌های مدرن و تیمی متخصص و با تجربه، به شما ارائه می‌دهند. به همین دلیل، این کلینیک به عنوان یک مرجع معتبر برای خدمات میکروبلیدینگ در نظر گرفته می‌شود و به مشتریان خود نتایج بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

 برای مشاوره رایگان در زمینه انجام انواع خدمات و تعیین وقت با شماره 09121304454 تماس بگیرید.

 

خلاصه مطلب

ترمیم میکروبلیدینگ ابرو، یک گام اساسی در روند دستیابی به یک نتیجه ماندگار و زیبا است. در حین انجام ترمیم، هنرمند میکروبلیدینگ می‌تواند قسمت‌های کمی از موهای ابرو را پر کند، شکل ابرو را تنظیم کند و محو شدن‌هایی را که از زمان ملاقات اولیه درمان میکروبلیدینگ رخ داده است، یکنواخت کند. همچنین ممکن است از رنگدانه اضافی برای نتایج چشمگیرتر استفاده شود.

 

شما را تنها  میگذارم با تنهاچند نمونه از میکروبلیدینگ ابرو آقایان و خانم ها دراسپرت سنتر

دیدکاه ها غیر فعال هستند.