مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

ابروها تاثیر بسیار زیادی در افزایش زیبایی چهره دارند؛ به طوری که تصور یک چهره زیبا و جذاب بدون داشتن ابرو، اصلا میسر نیست! به همین دلیل است که بسیاری از  افراد و به ویژه خانم ها تمایل دارند تا همیشه ظاهر مرتب و کاملی برای ابروهای خود ایجاد کنند.

اگرچه با آرایش کردن ابروها می توان یک ظاهر کامل و زیبا را برای ابروها ایجاد کرد اما همانطور که می دانید، آرایش ابرو یکی از کارهای سخت و وقت گیر است که اگر دقت و مهارت خوبی در این زمینه نداشته باشید، ممکن است نتیجه نهایی آرایش ابروها خیلی زیبا و متقارن نباشد و همچنین ماندگاری بسیار کمی نیز خواهد داشت.

خوشبختانه امروزه روش های مختلفی از جمله میکرو ابرو ایجاد شده که علاوه بر افزایش زیبایی ابروها، نتایج تقریبا دائمی را نیز به همراه دارند و کمک می کنند تا افرادی که دارای ابروهای نازک هستند و به هر علتی ضخامت ابروهای خود را از دست داده اند، یک ابروی کامل، زیبا و تقریبا دائمی داشته باشند.

برای آشنایی با مراحل میکروبلیدینگ ابرو و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این روش، در ادامه این بخش با ما همراه بمانید.

 

خدمات زیبایی و تناسب اندام را با بهترین کیفیت تجربه کنید

تلفن: 09121304454

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکرو ابرو یکی از روش های تقریبا جدیدی است که برای ایجاد ظاهر طبیعی و کامل برای ابروها ایجاد شده است. در اقع میکروبلیدینگ یک روش خالکوبی زیبایی است که نواحی نازک ابرو را پر می کند تا ابروها را پرتر نشان دهد.

برخلاف خالکوبی سنتی که معمولا دائمی است، میکروبلیدینگ ابرو دارای نتایج نیمه دائمی بوده و ممکن است تا 3 سال ماندگاری داشته باشد.

این موضوع به این دلیل است که در مراحل میکروبلیدینگ ابرو از ابزارهای مختلف و مقدار کمتری رنگدانه استفاده می کند و به همین دلیل جز روش های نیمه دائمی برای ایجاد ظاهری زیبا و کامل برای ابروها از آن یاد می شود.

به بیان بهتر، میکروبلیدینگ شکلی از آرایش نیمه دائمی است که با استفاده از ابزار دستی یکبار مصرف، که با سوزن‌های بسیار ظریفی شبیه به شکل تیغه (که آن را میکروبلید می‌نامند) انجام می‌شود تا خطوط ظریف و باریکی را شبیه به تارهای ابرو در لابه لای ابرو و جاهای خالی ابرو بکشند و از این طریق ظاهری طبیعی برای ابروها ایجاد شود.

اگرچه این روش شبیه به تاتو به نظر می رسد اما جوهر مورد استفاده نسبت به تاتو معمولی غلظت کمتری دارد و به طور خاص برای فرآیند میکروبلیدینگ فرموله شده است. همچنین، برخلاف خالکوبی، میکروبلیدینگ با ابزار دستی (نه ابزار ماشینی و برقی) انجام می شود و به تکنسین اجازه می دهد تا کنترل بیشتری روی روش انجام میکروبلیدینگ ابرو داشته باشد و نتایج نیمه دائمی و طبیعی ایجاد کند.

مراحل میکروبلیدینگ ابرو

[aparat id=’ZqKkv’]

 

مراحل میکروبلیدینگ ابرو به این گونه است که ابتدا مقداری مواد بی حس کننده روی ابروها زده می شود تا ناحیه ابروها بی حس شده و درد و ناراحتی کمتری را در حین انجام مراحل میکروبلیدینگ ابروها احساس کنید.

سپس فرد متخصص در زمینه میکروبلیدینگ ابروها با توجه به نظر و سلیقه شما و شکل و ظاهر طبیعی ابروهایتان، شکل کامل و مناسبی از ابروها را ترسیم می کند و بعد از تایید نهایی شما، انجام مراحل میکروبلیدینگ ابرو آغاز خواهد شد.

فرد متخصص در زمینه میکروبلیدینگ ابروها، ابزار و تیغ و مخصوص میکروبلیدینگ ابروها را آماده می کند و سپس با کشیدن خطوط ظریف و باریک که ظاهری شبیه به تارهای ابرو دارند، مراحل میکروبلیدینگ ابروها را آغاز می کند. این خطوط، برای شبیه ‌سازی موهای طبیعی ابروها و ترکیب یکپارچه آن با ابروهای موجود و برای افزودن رنگ و پر شدن و در نتیجه ظاهری بسیار طبیعی انجام می شود. اگر مرکز تخصصی و حرفه ای را برای انجام میکروبلیدینگ ابروها انتخاب کنید، این تضمین به شما داده می شود که شکل و ظاهر کاملا طبیعی و مطابق با نظر و سلیقه شما که چهره و شخصیت شما را تکمیل می‌کند، برایتان طراحی و اجرا شود.

به طور کلی، انجام مراحل میکروبلیدینگ ابرو ممکن است چند ساعت طول بکشد و ابروها بلافاصله پس از میکروبلیدینگ اولیه، تیره تر به نظر می رسند. اما این امکان وجود دارد که پس از چند هفته رنگ از بین برود و نیاز به اصلاح و ترمیم وجود داشته باشد.

البته لازم است بدانید که معمولا برای ایجاد ظاهری کامل و طبیعی برای ابروها، ممکن است به 2 مرحله میکروبلیدینگ نیاز داشته باشید. زیرا تکنیک و هنر میکروبلیدینگ بسیار ظریف است و به همین دلیل نیاز به دو بار بازدید دارد تا اطمینان حاصل شود که تمام خطوط به طور مساوی از رنگدانه اشباع شده اند.

نوبت دوم معمولا با نام نوبت ترمیم شناخته شده است که مکمل نوبت اول میکروبلیدینگ است و 6 تا 8 هفته پس از قرار ملاقات اولیه پس از نشستن رنگدانه ها در پوست انجام می شود. در نوبت ترمیم یا مکمل، فرد متخصص در زمینه میکروبلیدینگ ممکن است هر گونه تنظیمات مورد نیاز را انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که هر خطی که به روش میکروبلیدینگ در لا به لای ابرو کشیده است، دارای رنگ یکنواخت است.

مراقبت های ضروری و لازم بعد از انجام مراحل میکروبلیدینگ تا ترمیم

پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو و حداقل تا یک هفته پس از آن، ابروها ممکن است تیره تر به نظر برسند. همچنین ممکن است به دلیل مراحل پوسته ریزی میکروبلیدینگ و بهبودی احساس تیزتری داشته باشند. همچنین احساس قرمزی و تورم خفیف طبیعی است.

بعد از مراحل انجام میکروبلیدینگ ابرو، متخصص زیبایی به مشتریان خود دستورالعمل های مراقبت های بعدی را ارائه می دهد که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تا 3 روز به ابروهای خود آب نزنید و حداقل به مدت 7 تا 10 روز، ابروهای خود را از آب دور نگه دارید.
 • ابروها را به آرامی با نوک انگشت بشویید، با آب و صابون آنتی باکتریال به مدت حدود 10 ثانیه بشویید و سپس خشک کنید.
 • هر روز از مقداری پماد مرطوب کننده استفاده کنید.
 • از آرایش کردن روی ناحیه ابرو در حالی که به طور فعال در حال بهبود است خودداری کنید تا این ناحیه تا حد ممکن تمیز بماند.
 • قسمت های پوسته شده ابرو را جدا نکنید
 • حداقل تا 4 هفته پس از میکروبلیدینگ از قرار گرفتن در نور مستقیم خورشید یا برنزه شدن خودداری کنید.
 • حداقل تا 4 هفته پس از میکرو کردن ابرو، از اسکراب یا لایه بردار صورت استفاده نکنید.
 • حداقل 10 روز پس از میکروبلیدینگ ابرو روی صورت نخوابید.

 

مرکز زیبایی اسپرت سنتر

عکس مراحل میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ روشی مدرن و پرطرفدار برای تغییر ظاهر ابروها است. برای انجام مراحل میکروبلیدینگ ابرو، معمولا یک تکنسین آموزش دیده و با تجربه، با استفاده از ابزار مخصوص و دستی، خطوط ظریف و باریکی شبیه به تارهای ابرو را در لا به لای ابروها و جاهای خالی ابرو ایجاد کرده و با رنگدانه مناسب پر می کند تا ظاهری طبیعی و کامل برای ابروها ایجاد شود.

اگر میکروبلیدینگ ابرو را در یک مرکز تخصصی و حرفه ای مثل مرکز اسپرت بیوتی سنتر و زیر نظر پرسنل باتجربه و اموزش دیده انجام دهید و مراقبت های ضروری و لازم است بعد از مراحل کار میکروبلیدینگ را انجام دهید، این روش کاملا بی خطر بوده و نتایج رضایت بخشی را به همراه خواهد داشت.

اینجانب مهدی حیدری متخصص تغذیه و مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و کشتی ایران و آسیا و مستر آکادمی بین المللی فی اروپا، بزرگترین آکادمی زیبایی دنیا با سابقه 10 سال حضور در اردو تیم ملی کشتی و پرورش اندام هستم.

بنده به عنوان مدیریت و موسس کلینیک اسپرت بیوتی سنتر به جرأت بیان می کنم که مجموعه ما دارای بیشترین مراجعه کننده در زمینه خدمات زیبایی، پوست، مو، اسکالپ، میکروبلیدینگ و آرایش دائم برای آقایان و خانم ها می باشد و با ایمان به کار خود پذیرای حضور شما عزیزان در این مجموعه هستیم

اسپرت سنتر به چه دستگاه هایی مجهز است:

 • پلاسما تراپی
 • هایفرکوئنسی
 • هایفوتراپی
 • آنالیزور پوست و مو
 • کلاژن تراپی تونل
 • کرایولیپولیز
 • ماساژور چشم
 • مزونیدلینگ
 • دستگاه آر اف
 • دستگاه درما اف
 • میکرودرم LED

 

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *