چرا آقایان میکروبلیدینگ می کنند؟

دلیلی بسیار واضح است زیرا آن ها هم طرفدار آراستگی و زیبایی هستند. برخی از مردان به دلیل تیغ زدن به ابروها و یا زیاد برداشتن آن ها، به فولیکول ابروی خود آسیب می زنند و گاهی میکروبلیدینگ ابرو آقایان می تواند تنها راه حل باشد.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ برای مردان: ترند جدید سال 2021

آیا مردان می توانند ابروهای خود را میکروبلید کنند؟ البته!

اینکه مردان به ظاهر خود اهمیت نمی دهند یک افسانه است به ویژه در عصر اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی.

شاید برایتان عجیب باشد که چگونه بسیاری از آرایشگران روزانه میکروبلید ابروهای مردان را انجام می دهند. در حالی که ما اغلب به به میکروبلیدینگ و سایر راه های درمانی ابرو به عنوان یک درمان زیبایی برای زنان فکر می کنیم. میکروبلیدینگ؛ در بین مردانی که ظاهر بهتری در ابروهای خود می خواهند؛ رواج یافته است.

میکروبلیدینگ ابروها بهترین راه برای حفظ ظاهر مرتب و مناسب آنها است. میکروبلیدینگ؛ یک روش آرایش دائمی برای ابروها است، به این معنی که زیبایی ابروها و بقیه ویژگی های صورت را افزایش داده و هر گونه نقص مربوط به شکل و تراکم ابرو را برطرف می کند.

نتیجه میکروبلیدینگ، ابروهایی پرتر و حجیم تر است که قوس های ابرو را  اصلاح می کند.

این روش با قرار دادن رنگدانه ها در پوست در عمق نسبتاً کم انجام می شود. با ایجاد برش های نازک در سطح آن از ظاهر موهای طبیعی ابرو تقلید می کند، این یک روش سریع و نسبتاً بدون درد است که باعث بهبود طولانی مدت ابرو می شود.

مقاله میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز را بخوانید.

چرا میکروبلیدینگ بین مردان رواج بیشتری پیدا کرده است؟

یکی از دلایل محبوبیت میکروبلیدینگ ابروهای مردان این است که راهی مطمئن برای دستیابی به ابروهای طبیعی است. اگر می خواهید طوری به نظر برسید که انگار کاری انجام نداده اید؛ میکروبلیدینگ بهترین راه است. با یک جستجوی سریع در یوتیوب صدها نتیجه و ویدئو را از مردانی خواهید دید که میکروبلیدینگ را انجام داده اند. بد نیست بدانید که برای ریش و سبیل آقایان هم میکروبلیدینگ انحام می دهند. در این مقاله می توانید اطلاعات کامل را کسب کنید.

میکروبلیدینگ یک روش زیبایی نیمه دائمی است که از رنگدانه های ابرو برای تقلید ظاهر موهای طبیعی ابرو استفاده می کند. این روش از یک دستگاه کوچک دستی با دوازده میکرو سوزن استفاده می کند که پوست شما را می تراشند و رنگ را مستقیماً روی لایه اول پوست شما اعمال می کنند. این دستگاه بسیار کوچک است و نتیجه را به گونه ای ایجاد می کند که تشخیص موهای مصنوعی از موهای طبیعی را غیرممکن می کند.

آیا میکروبلیدینگ ابروهای مردانه متفاوت است؟

اکثر خانم ها از میکروبلیدینگ به عنوان راهی برای تغییر شکل کامل ابرو استفاده می کنند. ابروهای مردانه با تکنیک میکروبلیدینگ؛ به شیوه ای است که بیشتر بر افزایش شکل طبیعی ابروهای شما تمرکز دارد و آنها را پرتر و پرپشت تر نشان می دهد. توصیه ما برای مردانی که می خواهند میکروبلیدینگ را امتحان کنند این است که از افزودن قوس به ابرو خودداری کنند، زیرا این کار چهره شما را زنانه تر نشان می دهد.

میکروبلیدینگ نه تنها زیبایی بلکه درمان :

اگر در نتیجه بیماری یا بیماری مانند آلوپسی دچار ریزش مو شده اید، میکروبلیدینگ ابروها می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. میکروبلیدینگ یک راه ایده آل برای صرفه جویی در زمان برای تمیز کردن آن ها است ، به خصوص اگر ابروهایی دارید که احساس می کنید باید هر روز آنها را اصلاح کنید. همچنین یک روش عالی برای پنهان کردن جای زخم در اطراف چشم شما است و اگر ابروهای شما نازک تر باشند به طور طبیعی می تواند آنها را پرپشت کند.

تفاوت بین میکروبلیدینگ در زنان و مردان:

هیچ تفاوتی بین میکروبلیدینگ ابروهای مردان و زنان وجود ندارد، و روشی است که در آن جنسیت معنایی ندارد. تنها کاری که آرایشگر شما متفاوت انجام می دهد میزان نگاشت ابرو است که آنها برای به دست آوردن شکل خاصی انجام می دهند. زنان تمایل دارند ابروهایشان حالت قوس مانند داشته و این امر نیاز دارد که پیگمتور  متمرکزتر عمل کند. در حالی که در مورد مردان نیاز به دقت کمتری است، زیرا این قوس در ابروی مردان لازم نیست.

نکته ای که بسیاری از متخصصان زیبایی بر آن توافق دارند این است که وقتی میکروبلید ابروهای مردانه را انجام می دهند، ترجیح می دهند آنها را به صورت دستی ترسیم و ترسیم کنند، زیرا شکل ابروهای مردانه دارای انحناهای کمتری است و با زنان متفاوت است.

به همین دلیل است که پیگمنتورها معمولاً خطوط را با دست می کشند و سپس آنها را با ضربه هایی شبیه موهای طبیعی پر می کنند، به جای استفاده از شابلون یا نقشه برداری دقیق ریاضی که معمولاً روی زنان انجام می دهند.

آیا کسی میفهمه میروبلیدینگ کردم؟

میکروبلیدینگ از میکرو سوزن هایی استفاده می کند که رنگ موهای شما را به گونه ای نمونه برداری می کند که تا حد امکان طبیعی به نظر برسند. هیچ کس هرگز نمی داند که شما بر روی ابروی خود کاری انجام داده اید. چشم غیر مسلح نمی تواند تفاوت بین موهای مصنوعی و موهای طبیعی شما را تشخیص دهد.

طول عمر و ماندگاری بالای میکروبلیدینگ

برخلاف سایر روش های درمانی یکی از مزایای اصلی آن است. معمولا میکروبلیدینگ تا سه سال دوام بیاورد. پس از اولین جلسه، معمولاً یک دوره بهبودی شش هفته ای را باید منتظر باشید تا مجددا برای ترمیم مراجعه کنید. این مرحله اختیاری است اما بسیار توصیه می شود زیرا به شما امکان می دهد هرگونه تغییر کوچکی را که دلتان می خواهد ایجاد کرده و هر نقطه ای را که می خواهید بهبود یابد پر کنید. بسته به نحوه واکنش پوست شما به رنگدانه ها ، می توانید هر دوازده تا هجده ماه برای ترمیم مجدد مراجعه کنید.

برای میکروبلیدینگ ابرو آقایان به چه نکاتی باید توجه کنم؟

نکته ای که باید به آن توجه شود این است که زمان بهبودی با میکروبلیدینگ و برخی موارد مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • اگر شما فردی هستید که هر روز به باشگاه می روید، بهتر است به مدت یک هفته آن را تعطیل کنید و یک روز خود را برای رفتن به مرکز زیبایی خالی کنید.
  • هنگامی که ابروهای شما ریز تیغه می روند؛ نباید به مدت یک هفته عرق کنید زیرا می تواند رنگدانه را لکه دار کرده و ابروهای ناهمواری برای شما ایجاد کند.
  • همچنین در طول روند بهبودی از رفتن زیر نوذ آفتاب اجتناب کنید ، زیرا پوست شما حساس است و در معرض خطر بیشتری برای سوختن است.
  • در هفته اول پس از میکروبلیدینگ؛ ابروهای شما شروع به پوسته پوسته شدن می کنند. این خارش کاملاً طبیعی است و به این صورت است که رنگدانه در ابروهای شما ایجاد می شود تا رنگ نهایی خود را بدست آورد.
  • بهبودی ممکن است شش هفته طول بکشد ، روند پوسته پوسته شدن معولا ظرف یک هفته یا بیشتر ممکن است طول بکشد. شما نباید پوسته را بچینید یا بکشید ، زیرا می تواند رنگدانه را از بین ببرد و منجر به ابروهای کم پشت شود و همچنین به پوست شما آسیب برساند.

میزان رضایت از میکروبلیدینگ در مردان:

هر مردی می تواند از مزایای یک میکروبلیدینگ طبیعی بهره ببرد. اگر به دلیل ریزش مو ابروهای نازکی دارید ، میکروبلیدینگ می تواند به شما اعتماد به نفس لازم را بدهد تا بتوانید در خود احساس فوق العاده ای داشته باشید.

به لطف رسانه های اجتماعی و نیاز ما به اشتراک گذاری آنلاین، ظاهر ما بیش از هر زمان دیگری مهم جلوه می کند، این احساس برای در هر دو جنس مردان و زنان نیز صادق است. میکروبلیدینگ؛ یک راه ساده برای افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر شما است. برای مردان و زنان مناسب است.

میکروبلیدینگ ابرو آقایان شامل چه مراحلی است؟

چند مرحله وجود دارد که هر پیگمتور مجرب انجام می دهد تا ابروهای مشتریان او طبیعی و خاص به نظر برسند . این امر برای همه مشتریان ، صرف نظر از اینکه مردان باشند یا زن یکسان است.

تمامی مراحل مربوط به میکروبلیدینگ در مقاله میکروپیگمنتیشن بهتر است یا میکروبلیدینگ آمده است.

میکروبلیدینگ ابرو مردان چقدر ماندگاری دارد؟

نتایج میکروبلیدینگ برای مردان معمولاً بین 1 تا 2 سال به طول می انجامد که بستگی به عوامل متعددی مانند نوع پوست شما و شیوه زندگی کلی دارد.

رنگدانه بعد از حدود 12 ماه محو می شود ، بنابراین اگر مایل به حفظ شکل و شدت رنگدانه هستید ، یکبار در سال توصیه می شود. اگر ، از طرف دیگر ، از آنها خسته شده اید ، مهمترین چیز این است که فقط می توانید صبر کنید تا آنها محو شوند.

 

حتما این  ویدئوی خانم عاطفه یزدانی رو درباره میکروبلیدینگ در آقایان رو ببینید: 

👇👇

چگونه می توان متخصص زیبایی را برای میکروبلیدینگ مردان انتخاب کرد؟

این متداول ترین سوالی است که مردم می پرسند.

توصیه های افرادی که می شناسید قطعاً بهترین گزینه است ، اما در صورتی که مردی که میکروبلیدینگ را انجام داده است نشناسید ، منابع دیگری وجود دارد که می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند.

با نگاهی به گالری ما(مرکز زیبای اسپرت بیوتی سنتر)؛ در زمینه میکروبلیدینگ قبل و بعد می توانید به آنچه می خواهید برسید.

  • در هر صورت ، بررسی ها را در وب سایت و شبکه های اجتماعی ما بررسی کنید. اگر از کارها رضایت کافی داشتید می توانید به راحتی وقت خود را تعین کرده و رزرو کنید. ( آدرس اینستاگرام ما در سایت هست. )
  • نکته دیگری که باید در نظر بگیرید قیمت است. ارزان ترین گزینه را انتخاب نکنید ، زیرا احتمالاً پشیمان خواهید شد. دلیل اینکه برخی از سالن ها درمان های ارزان قیمت ارائه می دهند می تواند این باشد که کارکنان آنها بی تجربه هستند و یا با رنگدانه ها و تجهیزات بی کیفیت کار می کنند.
  • با پیگمنتری کار کنید که قیمت متوسط ​​یا بالاتر را دریافت می کند – بهتر است کمی بیشتر برای درمان اولیه هزینه کنید تا مجبور نشوید زحمت محو شدن میکروبلیدینگ یا حذف گران قیمت آن را بپردازید.
  • بدترین قسمت این است که درمان و زیبایی ابروهای شما توسط یک پیگمنتور خودآموخته و بدون گواهینامه معتبر انجام شود؛ که نه تنها از متیجه آن راضی نخواهید بود، بلکه می تواند سلامت شما را نیز به خطر بیندازد. به همین دلیل فقط باید به سراغ پیگمنتورهایی بروید که دارای مجوز و شفافیت در مورد آموزش خود هستند.

در نهایت برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه میکروبلیدینگ ابرو آقایان و مراقبت هابی بعد از آن میتوانید به سایت اسپرت بیوتی سنتر مراجعه کنید.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.