ما در این مقاله میخواهیم در مورد اینکه میکروبلیدینگ برای چه افرادی مناسب است؟ اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ابروها مهم ترین بخش صورت هستند . اگر از ابروهایتان ناراضی هستید، برای تغییر دادن آن شیوه های زیادی وجود دارد.
میکروبلیدینگ یعنی سایه و هاشور زدن ابروها با قلم و جوهر تتو که دارای ظرافت بینظیری است.
و میتواند فرم ابروها را به سادگی تغییر بدهد و یا آنها را قرینه سازی کند.
و خلاصه باعث زیبا تر شدن ابروها و صورت می شود.
میکروبلیدینگ یک روش برای ایجاد آرایش دائمی بر روی ابروها است.
نتایج حاصل از میکروبلیدینگ بسیار واقعی است و همچنین ظریف تر به نظر می رسد.
این تکنیک برای افرادی که ابروهای دست نخورده دارد مناسب است.

میکروبلیدینگ برای چه افرادی مناسب است؟

میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که ابروهای خیلی نازکی دارند و میخواهند ابروهای پرپشتی داشته باشند، مناسب است.

این روز در واقع همان هاشور ابرو و نوعی آرایش نیمه دائم است که امروزه مورد توجه افراد قرار گرفته است و با یک ابزار تیغه مانند پر از سوزن کوچک، در پوست شما برش هایی ایجاد میکنند و رنگدانه را به لایه های سطح پوست وارد میکنند.

علاوه بر میکروبلیدینگ، روش های دیگری مانند اکستنشن ابرو برای پرپشت نشان دادن ابروها وجود دارد.
فقط تنها تفاوتی که اکستنشن ابرو دارد این است که مانند اکستنشن مو و اکستنشن مژه، در بین ابروهای اصلی، تارهای نازکی قرار میدهد، اما میکروبلیدینگ به صورت خطوط بین ابروها زده می شود، همچنین اکستنشن مو 2 تا 4 هفته ماندگاری دارد، اما ماندگاری میکروبلیدینگ خیلی بیشتر است.

مزیت های میکروبلیدینگ ابرو

– نتیجه کار به علت ایجاد خطوط هاشور نامنظم، طبیعی تر از سایر تکنیک های پر پشت کردن و قرینه سازی ابرو است.

– به علت سطحی بودن خراش های ایجاد شده در پوست، مقدار خونریزی به وجود آمده در تکنیک میکروبلیدینگ کمتر بوده و همچنین با درد کمتری همراه است.

– برای افرادی که بیماری های پوستی و یا ریزش مو دارند، استفاده از میکروبلیدینگ نوعی هاشور ابرو است که بسیار رضایت بخش و کمک کننده است.

– روش میکروبلیدینگ ابرو، از روش های طراحی نیمه دائم ابرو است که بسته به نوع پوست، جنس و کیفیت استفاده شده تقریبا حدود 6 ماه تا 1-1/5  سال ماندگاری دارد و بعد از این دوره شروع به کمرنگ شدن میکند.

میکروبلیدینگ ابرو در دوران بارداری:

حتما این آگاهی را دارید که در میکرو کردن ابروها از وسایل مخصوص این کار مانند یکسری سوزن و دستگاه جوهر استفاده می شود تا به وسیله آنها رنگ مورد نظر در زیر پوست ابرو تزریق شود.

تزریق رنگدانه های موردنظر برای میکرو کردن ابروها با ضربات پیوسته که با سوزن به پوست ابرو زده می شود صورت میگیرد که موجب خراشیده شدن پوست می شود.

درباره اینکه آیا میکروبلیدینگ در بارداری ضرر دارد باید بگوییم که برخی از افراد متخصص در این زمینه معتقد هستند که احتما ل دارد در حین انجام میکرو کردن ابروها، مواد شیمیایی که به زیر پوست منتقل  می شوند به جنین منتقل شود که این مسئله کمی خطرناک است.

انتقال مواد شیمیایی مورد استفاده در میکروبلیدینگ کردن ابروها به جنین در 12هفتته اول بارداری یا سه ما اول بارداری موجب جلوگیری از رشد و تکامل جنین می شود.

به همین خاطر است که اکثرا متخصصین زیبایی پیشنهاد میکنند که خانم هایی که باردار هستند تا اتمام دوره بارداری و شیردهی خود فکر میکرو کردن ابروهایشان را از سر بیرون کنند.
از دیگر مواردی که مانع میکرو کردن ابرو خانمهای باردار می شود، خطر مبتلا شدن به عفونت است.
حتما میدانید که در دوران بارداری هرگونه عفونتی ضرر دارد.

آنچه در مورد تاتو یا میکروبلیدینگ ابرو در دوران پریودی باید بدانید:

اگر تا به حال درد طاقت فرسا ناشی از وکس بیکینی را در دوران قاعدگی خود تجربه کرده اید، میتوانید حدس بزنید که انجام دادن تاتو و یا آرایش دائم در آن زمان از ماه نیز ممکن است که درد بیشتری داشته باشد.
هنگام رزرو وقت برای میکروبلیدینگ، زمان پریودی خود را در نظر بگیرید تا درد بسیار کمتری را احساس کنید.

میکروبلیدینگ ابرو در زمان پریودی:

پریود شما بر روی نتایج میکروبلیدینگ ابرو شما تاثیر نمی گذارد و تاتو نیز بر دوره پریود شما تاثیری نخواهد داشت.

به عنوان یک خانم، شما یاد گرفته اید که در برابر ناراحتی های قاعدگی استقامت کنید و به سختی اجازه میدهید که در زندگی شما مشکل به وجود آورد. بنابراین، اگر که شما برای زمان بندی انجام تاتو مشکل داشتید، اجازه ندهید که عادت ماهانه شما علت لغو جلسه تتو باشد.
با این حال اگر که میتوانید، بهتر است که از تاتو در زمان پریودی اجتناب کنید.

در نظر داشته باشید که برای تاتو در دوران بارداری نیز حتما تحقیق و مطالعه کافی انجام دهید و با پزشک خود حتما مشورت کنید.

میکروبلیدینگ برای افراد دیابتی:

محبوبیت تاتو، به طور قابل توجهی در حال افزایش است.

تاتو زدن برای افراد مبتلا به دیابت نوع یک به علت افزایش احتمال ابتلا به عفونت میتواند خطرناک باشد.

با این حال طبق  گفته پزشکان در صورتی که افراد مبتلا به دیابت نوع یک، به طور دقیق سطح قند خون خود را کنترل کنند، میتوانند تاتو بزنند.

افراد دیابتی باید از خالکوبی زدن روی پاها، مچ پا، ساق پا و یا باسن خود به علت ضعیف بودن گردش خون، اجتناب کنند.
محل تزریق انسولین برای تاتو زدن محل خوبی نیست علاوه بر رعایت احتیاط های استاندارد ایمنی، افرادی که مبتلا به دیابت نوع 1 هستند باید به هر گونه نشانه عفونت توجه داشته باشند، به این دلیل که معمولا زخم های این افراد برای التیام، به زمان بیشتری نیاز دارند.

کلام آخر:

ما در این مقاله سعی کردیم در مورد میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که ابروها مهم ترین بخش صورت هستند . اگر از ابروهایتان ناراضی هستید، برای تغییر دادن آن میتوانید از روش میکروبلیدینگ استفاده کنید.

همچنین دانستید که میکروبلیدینگ ابرو برای افرادی که ابروهای خیلی نازکی دارند و میخواهند ابروهای پرپشتی داشته باشند، مناسب است.

شما میتوانید به اسپرت بیوتی سنتر مراجعه کنید و در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید و برای زیبایی خود از خدمات آن استفاده کنید.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.