مهدی حیدری| اسپرت سنتر

مهدی حیدری

او همیشه به رقابت های بزرگ فکر می کرد.

در مسابقات بدنسازی  و پرورش اندام امسال استعدادهای زیادی شناخته شدند و قطعا آنها می توانند در مسابقات برون مرزی هم افتخارات فراوانی کسب کنند. مهدی حیدری بدون تردید یکی از این استعدادهاست. حیدری قهرمانی های بسیار زیادی را به دست آورده و خودش را به عنوان یک چهره مدعی معرفی می کند. حیدری که در یک خانواده ورزشی بزرگ شده، در ادامه درباره ی او بیشتر می خوانیم:

بیوگرافی مهدی حیدری در مرکز زیبایی اسپرت سنتر او می گوید:

متولد سال 1368 هستم و در یک خانواده ی ورزشی متولد شده ام. اکثر برادرهایم قهرمان و مربی کشتی هستند و من هم از 7 سالگی وارد رشته کشتی شدم. زمانی که سنم مناسب تمرینات بدنسازی شد، تصمیم گرفتم تا تمرین با وزنه را نیز جانشین تمرینات کشتی کنم. همین باعث شد تا بارقه ورود به دنیای بدنسازی در ذهنم روشن شود. پس از اینکه نتوانستم در کشتی به جایگاهی که در ذهنم بود برسم و البته پس از یک وقفه کوتاه به خاطر گذراندن خدمت سربازی، به طور حرفه ای تمریناتم را در بدنسازی آغاز کردم.

دستاوردهای کشوری آقای مهدی حیدری:

با تجربه ای که در کشتی به دست آورده بودم تصمیم گرفتم از همان ابتدا یک مربی آگاه انتخاب کنم و بنابراین سراغ مربی تیم ملی یعنی آقای وحید اکبرزاده رفتم. پس از گذشت مدتی متوجه شدم که آنتومی ام برای رشته فیزیک بسیار مناسب است. و می توانم در این رشته جایگاه خوبی داشته باشم. بنابراین با قدرت هر چه تمام تر تمریناتم را از اواخر فروردین 95 شروع کردم و خوشبختانه در تمامی مسابقاتی که شرکت کردم؛ با دست پر سکوی مسابقه را ترک کردم. امسال در ابتدای کار در مسابقات جاده ابریشم شرکت کردم و در این مسابقه شلوغ قهرمان قهرمانان شدم.

گالری تصاویر مهدی حیدری

در ادامه این بخش، با بیوگرافی مهدی حیدری، مدیریت و موسس کلینیک اسپرت بیوتی سنتر بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی با بیوگرافی مهدی حیدری، مدیریت و موسس کلینیک اسپرت بیوتی سنتر

مهدی حیدری، در سال 1368 در یک خانواده بزرگ و علاقه مند به ورزش متولد شده است. از آنجایی که ورزش در این خانواده از اهمیت بسیار زیادی برخودار بوده است، برادران او، در رشته کشتی، موفق به کسب مقام قهرمانی شده و یا به عنوان مربی در این رشته فعالیت می کردند. مهدی حیدری نیز از 7 سالگی، وارد رشته کشتی شد و بعد از گذشت چندین سال، تمرینات بدنسازی را نیز به فعالیت ورزشی و حرفه ای خود اضافه کرد و به دلیل استعداد خیلی خوبی که در این زمینه داشت، بدنسازی را به عنوان اصلی ترین فعالیت ورزشی خود، ادامه داد.

مهدی حیدری، تمرینات بدنسازی خود را زیر نظر آقای وحید اکبرزاده، مربی تیم ملی، انجام داد و به لطف سخت کوشی که در تمرینات بدنسازی داشت، توانست در تمام مسابقات کشوری که در ان حضور داشت، مقام های عالی کسب کند و همچنین در مسابقات جاده ابریشم، نیز موفق به کسب عنوان قهرمان قهرمانان شد!

مهدی حیدری، به خاطر حضور در مسابقات مختلف، تمرینات و رژیم های سختی را پشت سر گذاشته بود و همین موضوع باعث شد تا مشکلاتی در زیبایی ظاهری او ایجاد شود. به همین دلیل تصمیم گرفت تا  با مشورت چندین پزشک و متخصصین زیبایی، یک مرکز زیبایی تخصصی و حرفه ای را راه اندازی کند تا مشکلات زیبایی ورزشکاران به خصوص ورزشکاران پرورش اندام و تمام افرادی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت را می دهند را با بهترین شرایط و زیر نظر پرسنل متخصص و حرفه ای در زمینه های مختلف زیبایی، راه اندازی کند.

در حال حاضر مهدی حیدری، با 10 سال سابقه حضور در اردو تیم ملی کشتی و پرورش اندام، متخصص تغذیه و مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و کشتی ایران و آسیا بوده و عضو رسمی آکادمی بین المللی فی است که به عنوان مدیریت و موسس کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، با ارائه خدمات تخصصی میکروبلیدینگ آقایان با استایل مردانه و خانم ها با استایل زنانه، در خدمت شما عزیزان است.

در واقع، مرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر، اولین و تنها مرکز زیبایی ورزشی ایران است که توسط جناب آقای مهدی حیدری به منظور ارائه خدمات زیبایی و ورزشی تاسیس شده است.

مرکز تخصصی اسکالپ مهدی حیدری قدیمی ترین و با تجربه ترین مرکز اسکالپ در ایران است که مفتخر به دریافت تقدیرنامه های گوناگون از همایش های مطرح سراسر کشور بوده و آماده است تا بهترین خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشین را با استانداردهای جهانی در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

پزشکان و متخصصان مرکز زیبایی ورزشی بیوتی سنتر، در نهایت تخصص، تعهد و دلسوزی شما را در این مسیر همراهی کرده و تمامی پرسنل این مرکز آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند.

 مهمترین ویژگی‌های مرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر مهدی حیدری

خدمات ارائه شده در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر مطابق با استاندارهای روز جهان است و پرسنل متخصص و حرفه ای این مرکز، همه روزه در تلاش هستند تا بهترین تجربه را برای همراهان خود ایجاد کنند. از جمله ویژگی های مرکز زیبایی اسپرت بیوتی مهدی حیدری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سیستم وقت دهی منظم
 • رعایت استانداردهای وزارت بهداشت
 • پرسنل حرفه ای
 • مشاوره تخصصی
 • متعهد به اصول کاری
 • استفاده از ابزار کار پیشرفته و تخصصی
 • استفاده از برندهای معتبر
 • ارائه تمام خدمات میکروبلیدینگ
 • دسترسی
 • قیمت مناسب
 • ارائه نمونه کار

گروه اسپرت بیوتی سنتر، علاوه بر دریافت تمام مجوزهای لازم در زمینه خدمات جوانسازی، پوست، زیبایی، اسکالپ، کاشت مو ، میکروبلیدینگ،رژیم لاغری و تناسب اندام، از به‌ روزترین تکنیک های دنیا برای ارائه خدمات زیبایی به مراجعه کنندگان خود استفاده می کند و به همین دلیل است که در حال حاضر، به عنوان بهترین مرکز زیبایی ورزشی تبدیل شده است.