micro

ابروها، همچون قابِ نقاشی، زیباییِ چشم‌ها و چهره را دوچندان می‌کنند. در دنیای امروز، توجه به زیبایی و آراستگی ظاهری، مختصِ زنان نیست و مردان نیز به دنبالِ راه‌هایی برای جذابیتِ بیشتر هستند.

ابروهای مردانه” و “خط ابرو مردانه” از جمله اصطلاحاتی هستند که در سال‌های اخیر، بیشتر به گوش می‌رسند. این موضوع نشان‌دهنده‌ی افزایشِ توجهِ آقایان به ظرافت‌های زیباییِ چهره، به‌ویژه ابروها، است.

همانطور که می‌دانید، ابروها نقشِ مهمی در زیبایی و تناسبِ چهره دارند. ابروهای پرپشت و خوش‌حالت، به جذابیتِ چهره می‌افزایند و در عین حال، می‌توانند نقص‌هایی مانندِ افتادگیِ پلک یا چین‌وچروک‌های پیشانی را تا حدی پنهان کنند.

در مقابل، ابروهای کم‌پشت، نامرتب یا دارای خطوط نامناسب، می‌توانند ظاهری نامطلوب ایجاد کنند و سنِ فرد را بیشتر نشان دهند.خوشبختانه، روش‌های مختلفی برای اصلاح و زیباییِ ابروهای مردانه وجود دارد. از جمله:

میکروبلیدینگ ابرو که این روشِ نیمه‌دائمی، برای هاشور ابرو و ایجاد ظاهری طبیعی و پرپشت، مناسب است و کاشت ابرو، روشی دائمی برای پرپشت کردن ابروها است که در مواردِ کم‌پشتیِ شدید ابروها، کاربرد دارد.

میکروبلیدینگ یک روش آرایشی دائمی است که برای ایجاد ظاهری پرپشت و طبیعی برای موهای صورت، مانند ابرو، ریش و سیبیل استفاده می شود. این روش با ایجاد خراش های ریز در پوست و تزریق رنگدانه به داخل آنها انجام می شود.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت، باشماره  09121304454 تماس بگیرید 

 

انواع میکروبلیدینگ آقایان

میکرو بلیدینگ آقایان Microblading for men می تواند برای موارد زیر استفاده شود:

  •  پرپشت کردن ابروهای کم پشت یا کم تراکم
  •  اصلاح فرم ابروهای نامتقارن
  •  ایجاد خط ریش یا سیبیل
  •  پوشاندن جای زخم یا اسکار در صورت

بیشتر بخوانید:مراحل میکروبلیدینگ ابرو

مزایا و معایب میکروبلیدینگ آقایان

مزایا:

  •  ظاهری پرپشت و طبیعی برای موهای صورت ایجاد می کند.
  •  نیاز به آرایش روزانه را کاهش می دهد.
  •  ماندگاری طولانی مدت دارد.

معایب:

  •  یک روش آرایشی دائمی است و نمی توان آن را به طور کامل پاک کرد.
  •  ممکن است عوارض جانبی مانند التهاب، قرمزی و خارش داشته باشد.
  • هزینه نسبتاً بالایی دارد.

هزینه میکروبلیدینگ آقایان

میکروبلیدینگ آقایان

هزینه میکروبلیدینگ آقایان بسته به عوامل مختلفی مانند مهارت تکنسین، نوع روش میکروبلیدینگ، ناحیه تحت درمان و شهر یا کشوری که در آن این روش انجام می شود، متفاوت است. به طور کلی، هزینه میکروبلیدینگ آقایان بین 2 میلیون تا 10 میلیون تومان است.

مراحل میکروبلیدینگ آقایان

میکروبلیدینگ آقایان معمولاً در دو جلسه انجام می شود. در جلسه اول، تکنسین شکل و فرم ابرو، ریش یا سیبیل مورد نظر شما را طراحی می کند. سپس، با استفاده از ابزار مخصوصی، خراش های ریز و سطحی در پوست ایجاد می کند و رنگدانه را به داخل آنها تزریق می کند. در جلسه دوم، رنگدانه ها تثبیت می شوند و اصلاحات لازم انجام می شود.

حتما ببینید : نمونه کارهای قبل و بعد میکروبلیدینگ 

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ آقایان

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ آقایان بسیار مهم است. در این مدت، باید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، حمام کردن و استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی روی ناحیه تحت درمان خودداری کنید. همچنین، باید از پانسمان ناحیه تحت درمان مراقبت کنید و آن را مرطوب نگه دارید.

میکروبلیدینگ ابرو آقایان

میکرو ابرو مردانه یکی از محبوب ترین انواع میکروبلیدینگ آقایان است. این روش می تواند به مردانی که ابروهای کم پشت یا کم تراکم دارند، کمک کند تا ظاهری پرپشت و طبیعی برای ابروهای خود داشته باشند.

میکروبلیدینگ ریش

میکروبلیدینگ ریش آقایان می تواند به مردانی که ریش کم پشت یا نامتقارن دارند، کمک کند تا ظاهری پرپشت و مرتب برای ریش خود داشته باشند. این روش همچنین می تواند برای ایجاد خط ریش یا اصلاح فرم ریش استفاده شود.

میکروبلیدینگ سیبیل

میکروبلیدینگ سیبیل آقایان می تواند به مردانی که سیبیل کم پشت یا نامتقارن دارند، کمک کند تا ظاهری پرپشت و مرتب برای سیبیل خود داشته باشند. این روش همچنین می تواند برای اصلاح فرم سیبیل یا پوشاندن جای زخم یا اسکار در صورت استفاده شود.

نتیجه گیری:

میکرو ابرو مردانه یک روش زیبایی محبوب است که می تواند به مردان کمک کند تا ظاهری  طبیعی برای صورت خود داشته باشند. این روش مزایای بسیاری دارد، اما معایبی نیز دارد که باید قبل از انجام آن در نظر بگیرید. هزینه میکروبلیدینگ آقایان بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ آقایان نیز بسیار مهم است.

 

انجام انواع خدمات میکروبلیدینگ در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر

 میکروبلیدینگ آقایان در اسپرت بیوتی سنتر

کلینیک اسپرت بیوتی سنتر یکی از مراکز معتبر و حرفه‌ای در زمینه خدمات میکروبلیدینگ است و انواع خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهد.این مرکز با مدیریت مهدی حیدری، متخصص مجرب و با سابقه درخشان در حوزه زیبایی و مراقبت از پوست، و بهره‌مندی از تیمی مجرب و کارآزموده، خدمات میکروبلیدینگ را با استفاده از بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن به شما ارائه می‌دهد.

میکروبلیدینگ ابرو: در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ ابرو با بهره‌برداری از تکنیک‌های دقیق و حرفه‌ای ارائه می‌شود. با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک و محکم، منافذ پوست در منطقه ابرو باز می‌شوند و مواد آلودگی و اضافی از جمله چربی، خاکستر و رنگ‌های غیر طبیعی برداشته می‌شوند.

این فرآیند باعث بهبود شکل و تراکم ابروها، ایجاد طرح و ظاهر طبیعی‌تر و جذاب‌تری می‌شود. تیم تخصصی کلینیک اسپرت بیوتی سنتر با توجه به نیازها و سلیقه مشتریان، برای هر فرد طرح و شکل ابروهای مناسب را به طور دقیق و با دقت بالا طراحی می‌کند.

میکروبلیدینگ صورت:

این کلینیک نیز خدمات میکروبلیدینگ صورت را با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته ارائه می‌دهد. این فرآیند باز کردن منافذ پوست صورت را فراهم می‌کند و به تخلیص پوست از چربی، آلودگی و سایر ذرات موجود کمک می‌کند. علاوه بر این، میکروبلیدینگ صورت می‌تواند در بهبود نسبی کوچکی از علائم پیری، جای خطوط ریز و چین و چروک‌های سطحی نیز مؤثر باشد.

میکروبلیدینگ ریش و سبیل :

میکروبلیدینگ ریش و سبیل می تواند یک راه حل موفق برای مشکلات ریش ریز باشد.پیگمنتورهای میکروبلیدینگ؛ همیشه روش های جدیدی را برای استفاده از مهارت های خود برای بهبود زندگی ما ارائه می دهنددر نتیجه، خانم عاطفه یزدانی درمرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر در حال حاضر پیشنهاد جدیدی برای میکروبلیدینگ ارائه می دهند که مخصوص آقایان طراحی شده است. یک روش عالی برای آقایانی  است که عاشق ریش و سبیل شیک هستند و یا دوست دارند در ظاهر حجم بیشتری را نشان دهد.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ بر روی سایر مناطق بدن نیز ارائه می‌شود. این شامل میکروبلیدینگ لب، میکروبلیدینگ پیشانی، میکروبلیدینگ گونه‌ها و دیگر مناطقی است که به نیاز و درخواست مشتریان بستگی دارد. با استفاده از تکنیک‌های دقیق و بهره‌گیری از محصولات مراقبتی مطمئن و با کیفیت، خدمات میکروبلیدینگ در این مناطق نیز به بهبود و زیبایی پوست کمک می‌کند.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، بهبود و زیبایی پوست را با استفاده از روش میکروبلیدینگ و با بهره‌گیری از تکنیک‌های مدرن و تیمی متخصص و با تجربه، به شما ارائه می‌دهند. به همین دلیل، این کلینیک به عنوان یک مرجع معتبر برای خدمات میکروبلیدینگ در نظر گرفته می‌شود و به مشتریان خود نتایج بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

 برای مشاوره رایگان در زمینه انجام انواع خدمات و تعیین وقت با شماره 09121304454 تماس بگیرید.

 نمونه کارهای میکروبلیدینگ آقایان:

خط چشم دائممیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایاننمونه کار میکروبلیدینگنمونه کار میکروبلیدینگنمونه کار میکروبلیدینگمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانفیبروز ابرو مردانهمیکروبلیدینگ آقایانفیبروز ابرو مردانهمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایانمیکروبلیدینگ آقایان

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!