مراقبت-های-بعد-از-فی اسکالپ برای ورزشکاران-اسپرت-بیوتی

نکات مهم بعد از فی اسکالپ برای ورزشکاران:

ممکن است اکنون که اینجا هستید اسکالپ سر را انجام داده باشید و یا تصمیم به انجام آن داشته باشید و در عین حال یک ورزشکار حرفه ای  و یا حتی نیمه حرفه ای و مبتدی هم باشید. اکنون بین یک دو راهی مانده اید که آیا می توانید برای مدتی ورزش را کنار بگذارید و اسکالپ سر خود را انجام دهید؟ آیا ورزش برای شما در اولویت است یا اسکالپ سر؟

در ادامه با ما همراه باشید تا با مشکلات و راهکار های ففی اسکالپ برای ورزشکاران بیشتر آشنا شویم.

دوران استراحت بعد از فی اسکالپ برای ورزشکاران

شما مدت زیادی لازم نیست از ورزش دور بمانید. اسکالپ سر خود را انجام دهید و اما نکات بعد از انجام اسکالپ را هم در نظر داشته باشید.

پس از میکروپیگمنتیشن پوست سر، مهم است که به پوست سر خود زمان کافی برای استراحت و بهبودی بدهید. این دوره بهبودی مانند بسیاری از روش‌های دیگر که در آن باید در رختخواب بمانید نیست. در واقع، شما باید بتوانید روز بعد به فعالیت های معمول روزانه خود بازگردید. فقط چند مورد وجود دارد که باید پس از درمان از انجام آنها اجتناب کنید. از جمله:

شستن سر

پس از درمان فی اسکالپ سر، باید سر شما حداقل به مدت چهار روز کاملاً خشک بماند. هنگام دوش گرفتن در چهار روز اول، از ریختن آب یا شامپو روی پوست سر خودداری کنید. بعد از چهار روز، خوب است سر خود را با آب گرم و شامپو روزانه بشویید. با این حال، پس از دوش گرفتن، مراقب خشکی پوست سر باشید. اگر دچار خشکی پوست هستید، صبح و عصر از مرطوب کننده استفاده کنید تا بتوانید به راحتی پوسته پوسته شدن و خشکی پوست سر خود را برطرف کنید.

تعریق

وقتی بحث به مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن می رسد، باید یادآوری کرد که عرق کردن از آب بدتر است. حتی تعریق سبک نیز می تواند در روند بهبودی اختلال ایجاد کند و به کیفیت نتایج آسیب برساند. حداقل در چهار روز اول از هر گونه فعالیتی که باعث می شود حتی کمی عرق کنید، از جمله کارهای خانه و گذراندن وقت در گرما خودداری کنید. همچنین باید حداقل ده روز هر فعالیتی که باعث ایجاد عرق بیشتر می شود، مانند دویدن و وزنه برداری اجتناب کنید.

شنا کردن

کلر و آب شور نیز می توانند در روند بهبودی اختلال ایجاد کنند. حداقل تا 30 روز پس از اسکالپ سر، از شنا کردن خودداری کنید.

نور خورشید

در 30 روز اول، باید از قرار گرفتن پوست سر خود در معرض نور خورشید خودداری کنید . اگر در طی این دوره مجبور به بیرون رفتن شدید؛ از نوعی کلاه استفاده کنید و از ضد آفتاب حداقل SPF 30 استفاده کنید.

اصلاح

در چهار یا پنج روز اول پس از درمان از تراشیدن سر خودداری کنید. وقتی دوباره شروع به اصلاح کردید، به جای تیغ از یک ماشین اصلاح استفاده کنید.

اجتناب از این فعالیت ها به بهبود سریع تر پوست سر کمک می کند و نتایج عالی را تضمین می کند. این تکنیک با ظاهر سه بعدی  که به موهای طبیعی می دهد به بازیابی اعتماد به نفس در شما کمک می کند. در مقاله (اسکالپ سر چیست؟) می توانید در مورد اسکالپ مو و میکروپیگمنتیشن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در نهایت برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه اسکالپ سر و مراقبت هابی بعد از آن میتوانید به سایت اسپرت بیوتی سنتر مراجعه کنید و با متخصصین ما در انواع زمینه های زیبایی برای ورزشکاران در ارتباط باشید.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.