میکروبلیدینگ ابرو راهکاری برای زیبا شدن و داشتن ابروهای پر پشت متقارن است که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. میکروبلیدینگ به دلیل ایجاد ظاهر طبیعی و برطرف کردن نواقص ابرو جزو یکی از بهترین راه‌های شناخته شده برای اصلاح ابرو است. هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟ سوالی که در این بخش از سایت پاسخ آن را خواهیم یافت.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ چیست

میکروبلیدینگ یا هاشور ابرو تغییر یافته شکل سنتی تاتو کردن است که هاشورهایی به صورت رشته‌‌های منظم در امتداد ابرو کشیده می‌شوند. میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائم است که برخلاف تاتو روی لایه سطحی پوست اعمال می‌شود که هدف آن حجم دادن به ابروها و تغییر فرم صورت است.

به صورت خدادادی ابروها با یکدیگر قرینه هستند. زمانی که ابروها پر پشت و متقارن باشند زیبایی ظاهری افزایش می‌یابد. در اثر عوامل مختلف مانند بیماری، استرس، شوک یا اصلاح نامناسب و حتی ژنتیک ممکن است ابروها خالی و غیر هم شکل باشند در این حالت می‌توان با استفاده از راهکارهای کشف شده کیفیت ظاهری را بهبود داد.

میکروبلیدینگ به شیوه هاشور و خالکوبی انجام می‌شود که در آن از سوزن‌های ریز و باریک (تیغه‌های مخصوص به نام بلید)، قلم دستی، قلم میکرو با تیغه جانبی، قلم خارج از مرکز و رنگدانه استفاده می‌شود. به شخصی که کار میکرو ابرو را انجام می‌دهد، پیگمنتر گفته می‌شود.

میکروبلیدینگ با قلم مخصوص با سری شیبدار که حدود 10 تا 12 سوزن ریز تاتو دارد انجام می‌شود که برش‌های سطحی روی پوست اعمال کرده و بعد رنگدانه های مخصوص وارد لایه زیرین پوست می‌شوند تا خطوط باریک در جهت رویش ابروها به وجود آیند که به دلیل هاشوری بودن شبیه تارهای ابرو دیده می‌شوند. هزینه میکروبلیدینگ ابرو به قدری است که ارزش هزینه کردن را دارد.

فقط خانمهای باردار بخوانند:  میکروبلیدینگ ابرو در بارداری

ماندگاری میکروبلیدینگ :

ماندگاری میکروبلیدینگ

شدت نامتقارن و خالی بودن ابروها تعیین کننده زمان لازم برای انجام میکروبلیدینگ است که ممکن است از یک تا سه ساعت زمان ببرد. میکروبلیدینگ ابروها تکنیکی نیمه دائم است که معمولا تا 12 ماه ماندگار است اما میزان دقیق ماندگاری بستگی به نحوه مراقبت، جنس پوست، کیفیت رنگ به کار رفته و … دارد.

یک جلسه دیگر به عنوان جلسه ترمیمی در نظر گرفته می‌شود تا نواقص احتمالی برطرف شده و رنگدانه‌ها مجدد اصلاح شوند. جلسه ترمیم زمان کمتری لازم دارد که ظرف یک تا دو ساعت و حدود 4 تا 6 هفته پس از اولین جلسه انجام می‌شود.

روزهای اول رنگدانه‌های باقی مانده بر روی پوست زیاد است که ابرو را تیره‌ نشان می‌دهد اما با گذشت حدود یک هفته تا 10 روز به تدریج ابروها روشن‌تر شده و نمای واقعی میکروبلیدینگ نمایان می‌شود. با همه این اوصاف هزینه میکروبلیدینگ ابرو در برابر ماندگاری آن بسیار ناچیز است.

اگر منافذ صورتتان باز است بخوانید: میکروبلیدینگ صورت برای منافذ باز پوست

هزینه میکروبلیدینگ ابرو :

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو به ظاهر گران قیمت به نظر می‌رسد اما درست نیست. میکروبلیدینگ کردن ابرو بانوان را از ایستادن هر روزه جلوی آینه راحت می‌کند و دیگر نیازی به صرف وقت زیاد برای آراستن ابروها و تمیز مداد کشیدن نخواهد بود. پس از گذشت حدود یک سال می‌توان مجدد برای میکرو کردن ابروها مراجعه کرد و لذت دوباره داشتن ابروهای خوش فرم را تجربه کرد.

قیمت میکروبلیدینگ با توجه به برند رنگدانه مورد استفاده، مهارت پیگمنتر، محل مرکز تخصصی ابرو و … متفاوت است از این رو هزینه آن در مکان‌های مختلف با یکدیگر فرق دارد. صرف هزینه بسیار کم برای میکرو کردن ابروها به معنای استفاده از مواد ارزان قیمت بوده که ارزش وقت صرف کردن را ندارد زیرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاک خواهد شد.

اسپرت سنتر بیوتی برترین مرکز ارائه خدمات تخصصی در زمینه ابرو بوده که از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد جهت رنگدهی به خراش‌های ایجاد شده در لایه سطحی پوست استفاده می‌کند.

پیگمنتر مجموعه دوره‌های ویژه را گذرانده و در حرفه خود مهارت بالایی دارد طوریکه با نهایت دقت هاشورهای کاملا متناسب و زیبایی را روی ابروها ایجاد می‌کند تا کیفیت ظاهری فرد افزایش یابد. هزینه میکرو ابرو در اسپرت سنتر بیوتی با توجه به کیفیت کار ارائه شده بسیار شگفت انگیز است. هزینه ترمیم ابرو در مقایسه با جلسه اول نیز بسیار کم و ناچیز است.

ورود خانمها ممنوع:  میکروبلیدینگ ابرو آقایان

انجام انواع خدمات میکروبلیدینگ در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر

 میکروبلیدینگ آقایان در اسپرت بیوتی سنتر   کلینیک اسپرت بیوتی سنتر یکی از مراکز معتبر و حرفه‌ای در زمینه خدمات میکروبلیدینگ است و انواع خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهد. این کلینیک توسط تیمی متخصص و با تجربه در زمینه زیبایی و مراقبت از پوست تشکیل شده است و بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن را در ارائه خدمات به مشتریان خود به کار می‌برد.

این مرکز با مدیریت مهدی حیدری، متخصص مجرب و با سابقه درخشان در حوزه زیبایی و مراقبت از پوست، و بهره‌مندی از تیمی مجرب و کارآزموده، خدمات میکروبلیدینگ را با استفاده از بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن به شما ارائه می‌دهد.

میکروبلیدینگ ابرو: در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ ابرو با بهره‌برداری از تکنیک‌های دقیق و حرفه‌ای ارائه می‌شود. با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک و محکم، منافذ پوست در منطقه ابرو باز می‌شوند و مواد آلودگی و اضافی از جمله چربی، خاکستر و رنگ‌های غیر طبیعی برداشته می‌شوند.

این فرآیند باعث بهبود شکل و تراکم ابروها، ایجاد طرح و ظاهر طبیعی‌تر و جذاب‌تری می‌شود. تیم تخصصی کلینیک اسپرت بیوتی سنتر با توجه به نیازها و سلیقه مشتریان، برای هر فرد طرح و شکل ابروهای مناسب را به طور دقیق و با دقت بالا طراحی می‌کند.

میکروبلیدینگ صورت:

این کلینیک نیز خدمات میکروبلیدینگ صورت را با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته ارائه می‌دهد. این فرآیند باز کردن منافذ پوست صورت را فراهم می‌کند و به تخلیص پوست از چربی، آلودگی و سایر ذرات موجود کمک می‌کند. علاوه بر این، میکروبلیدینگ صورت می‌تواند در بهبود نسبی کوچکی از علائم پیری، جای خطوط ریز و چین و چروک‌های سطحی نیز مؤثر باشد.

میکروبلیدینگ ریش و سبیل :

میکروبلیدینگ ریش و سبیل می تواند یک راه حل موفق برای مشکلات ریش ریز باشد.پیگمنتورهای میکروبلیدینگ؛ همیشه روش های جدیدی را برای استفاده از مهارت های خود برای بهبود زندگی ما ارائه می دهنددر نتیجه، خانم عاطفه یزدانی درمرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر در حال حاضر پیشنهاد جدیدی برای میکروبلیدینگ ارائه می دهند که مخصوص آقایان طراحی شده است. یک روش عالی برای آقایانی  است که عاشق ریش و سبیل شیک هستند و یا دوست دارند در ظاهر حجم بیشتری را نشان دهد.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ بر روی سایر مناطق بدن نیز ارائه می‌شود. این شامل میکروبلیدینگ لب، میکروبلیدینگ پیشانی، میکروبلیدینگ گونه‌ها و دیگر مناطقی است که به نیاز و درخواست مشتریان بستگی دارد. با استفاده از تکنیک‌های دقیق و بهره‌گیری از محصولات مراقبتی مطمئن و با کیفیت، خدمات میکروبلیدینگ در این مناطق نیز به بهبود و زیبایی پوست کمک می‌کند.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، بهبود و زیبایی پوست را با استفاده از روش میکروبلیدینگ و با بهره‌گیری از تکنیک‌های مدرن و تیمی متخصص و با تجربه، به شما ارائه می‌دهند. به همین دلیل، این کلینیک به عنوان یک مرجع معتبر برای خدمات میکروبلیدینگ در نظر گرفته می‌شود و به مشتریان خود نتایج بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

 برای مشاوره رایگان در زمینه انجام انواع خدمات و تعیین وقت با شماره 09121304454 تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *