میکروبلیدینگ

ابروها که در بالای چشم قرار دارند اگر متقارن و زیبا نباشند ظاهر طبیعی نداشته در این حالت روی چهره فرد تاثیر گذاشته وحتی با وجود آرایش‌های ایده‌ال باز هم در صورت نقصی وجود دارد.

میکروبلیدینگ راهی برای داشتن ابروهایی با ظاهر بهتر و طبیعی‌ بوده که بسیاری از بانوان سراغ آن می‌روند. در ادامه بیشتر با میکروبلیدینگ آشنا خواهیم شد.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ (Microbleeding) روش پیشرفته تاتوهای سنتی بوده که نواحی خالی و ناقص ابروها با کاشت رنگ در لایه زیرین پوست پر می‌شوند. با میکرو کردن ابروها ظاهری بسیار طبیعی پیدا می‌کنند که نتایج آن برای مدت زمان نسبتا طولانی ماندگار است. میکروبلیدینگ آرایش دائم بر روی ابروها محسوب می‌شود که برای افرادی با ابروهای نازک یک گزینه ایده‌ال به شمار می‌رود.

 

میکروبلیدینگ ابرو چگونه انجام می‌شود؟

میکروبلیدینگ همان میکرو ابرو است که با انواع رنگ‌های ارگانیک انجام می‌شود تا آرایشی نیمه دائم به وجود آید. متخصص زیبایی که پیگمنتر نامیده می‌شود با ابزار و قلم دستی مخصوص رنگدانه‌ها را به شیوه‌ای خاص و به صورت هاشور به زیر پوست ابرو منتقل می‌کند.

جلسه اول ممکن است چند ساعت طول بکشد و ابروها پس پس از میکروبلیدینگ بسیار تیره به نظر رسند اما پس از چند هفته رنگ محو شده و نیاز به اصلاح و ترمیم خواهد بود. ترمیم ابروها نیاز به زمان بسیار کمتری نسبت به جلسه اول خواهد داشت.

قبل از شروع میکرو توسط متخصص زیبایی از پماد بی حس کننده موضعی در ناحیه ابروها استفاده می‌شود تا زیباجو در حین انجام کار دردی را حس نکند و بتواند برای مدت طولانی‌تری بدون دغدغه و با آسودگی روی تخت بخوابد یا روی صندلی مخصوص بنشیند.

فرایند میکرو بسیار دقیق و حساس بوده که ممکن است حدود یک تا دو ساعت طول بکشد اما ماندگاری آن با توجه به پوست و نحوه نگهداری بین شش ماه الی دو سال بوده که در گذر زمان به تدریج محو می‌شود.

مزایای میکروبلیدینگ :

مزایای میکروبلیدینگ

تکنیک میکروبلیدینگ که طرفداران زیادی پیدا کرده است با مزایایی همراه است، از جمله:

• ظرافت طبیعی ابروها به اوج می‌رسد

• صرفه جویی در وقت و هزینه را به دنبال دارد

• نسبت به روش‌هایی مانند تاتو یا کاشت درد بسیار کمتری دارد

• تکنیک نیمه دائمی بوده که نیاز به مداد کشیدن هر روزه نخواهد بود

• برای کسانی که نمی‌توانند آرایش کنند ظاهری طبیعی و آراسته به وجود می‌آورد

• باعث ریزش ابرو نمی‌شود بلکه گاهی به دلیل تحریک سلول‌های آن قسمت شاهد رویش مجدد ابروها خواهیم بود.

فقط خانمهای باردار بخوانند:  میکروبلیدینگ ابرو در بارداری

معایب میکروبلیدینگ :

میکروبلیدینگ با وجود مزیت های بسیار ممکن است، معایبی هم داشته باشد که عبارتند از:

• استفاده از فشار فیزیکی دست برای ایجاد خطوط در پوست که ممکن است متقاضی زیبایی کمی احساس خستگی و درد داشته باشد

• تخریب بافت پوست به دلیل کشیده شدن تیغ بلیدینگ روی پوست همراه با فشار وارد از دست پیگمنتر

• یکسان نبودن ابروها در جلسه اول به دلیل ورم صورت و خطای دید

• ضخیمتر بودن هاشورهای ایجاد شده نسبت به موهای طبیعی ابرو

• عدم یکنواخت بودن فشار دست در ابتدا و انتهای فرایند

• احتمال عفونت در صورت بهداشتی نبودن محیط

با وجود تمام معایب، به دلیل اینکه جلسه ترمیم وجود دارد که حدود یک ماه پس از جلسه اصلی است عیب و ایرادها کاملا مشخص شده و در جلسات ترمیمی می‌توان نسبت به رفع ایرادها و برطرف کردن معایب اقدام کرد.

بنابراین پس از ترمیم بدون هیچ استثنایی ابروها کاملا متقارن و زیبا خواهند شد. هرچقدر مهارت کاربر بالاتر باشد وجود هرگونه ناهماهنگی به حداقل رسیده و ممکن است نیازی به مراجعه مجدد جهت اصلاح و ترمیم نباشد.

مراقبت‌های میکروبلیدینگ ابرو :

برای اینکه ماندگاری میکرو ابرو افزایش یابد و به بهترین نحو انجام شود، مراقبت‌های میکرو ابرو به دو دسته قبل و بعد تقسیم می‌شود که مراقبت‌ها ممکن است بنا به صلاحدید پیگمنتر کمی متفاوت باشد:

مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ ابرو :

• خودداری از مصرف نوشیدنی‌های کافئین دار یا الکلی در روز انجام میکرو ابرو

• پرهیز از برنزه کردن و آفتاب گرفتن سه روز قبل از نوبت

• خودداری از اپیلاسیون یا کندن ابرو از دو روز

• خودداری از عمل از لایه برداری شیمیایی و سایر درمان‌های شدید حداقل 2 تا 3 هفته قبل

• شست موها قبل از عمل، زیرا ابروها حداقل به مدت 10 روز نباید با آب تماس داشته باشند

• قطع مصرف ویتامین A (رتینول) و بوتاکس حداقل یک ماه قبل

• متوقف کردن مصرف روغن ماهی، ویتامین E یا هر رقیق کننده خون دیگر مانند آسپرین یا ایبوپروفن حداقل یک هفته قبل از عمل

اگر منافذ صورتتان باز است بخوانید: میکروبلیدینگ صورت برای منافذ باز پوست

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو :

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

• پرهیز از شستشوی ابروها به مدت 5 روز با آب و شوینده و در 5 روز بعد فقط با آب و بدون شوینده

• پرهیز از رفتن به استخر تا 10 روز

• استفاده از پماد مرطوب کننده و ویتامین چشمی آ

• خودداری از آرایش کردن روی ناحیه ابرو برای جلوگیری از عفونت‌های احتمالی

• عدم کندن دلمه‌ها و دستکاری پوسته های روی ابرو

• خودداری از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید و برنزه کردن تا یک ماه

• استفاده نکردن از اسکراب یا لایه بردار حداقل تا 4 هفته

• پرهیز از خوابیدن روی صورت تا حداقل 10 روز پس از عمل

ورود خانمها ممنوع:  میکروبلیدینگ ابرو آقایان

انجام انواع خدمات میکروبلیدینگ در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر

 میکروبلیدینگ آقایان در اسپرت بیوتی سنتر   کلینیک اسپرت بیوتی سنتر یکی از مراکز معتبر و حرفه‌ای در زمینه خدمات میکروبلیدینگ است و انواع خدماتی را در این زمینه ارائه می‌دهد. این کلینیک توسط تیمی متخصص و با تجربه در زمینه زیبایی و مراقبت از پوست تشکیل شده است و بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن را در ارائه خدمات به مشتریان خود به کار می‌برد.

میکروبلیدینگ ابرو: در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ ابرو با بهره‌برداری از تکنیک‌های دقیق و حرفه‌ای ارائه می‌شود. با استفاده از سوزن‌های بسیار نازک و محکم، منافذ پوست در منطقه ابرو باز می‌شوند و مواد آلودگی و اضافی از جمله چربی، خاکستر و رنگ‌های غیر طبیعی برداشته می‌شوند.

این فرآیند باعث بهبود شکل و تراکم ابروها، ایجاد طرح و ظاهر طبیعی‌تر و جذاب‌تری می‌شود. تیم تخصصی کلینیک اسپرت بیوتی سنتر با توجه به نیازها و سلیقه مشتریان، برای هر فرد طرح و شکل ابروهای مناسب را به طور دقیق و با دقت بالا طراحی می‌کند.

میکروبلیدینگ صورت:

این کلینیک نیز خدمات میکروبلیدینگ صورت را با استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته ارائه می‌دهد. این فرآیند باز کردن منافذ پوست صورت را فراهم می‌کند و به تخلیص پوست از چربی، آلودگی و سایر ذرات موجود کمک می‌کند. علاوه بر این، میکروبلیدینگ صورت می‌تواند در بهبود نسبی کوچکی از علائم پیری، جای خطوط ریز و چین و چروک‌های سطحی نیز مؤثر باشد.

میکروبلیدینگ ریش و سبیل :

میکروبلیدینگ ریش و سبیل می تواند یک راه حل موفق برای مشکلات ریش ریز باشد.پیگمنتورهای میکروبلیدینگ؛ همیشه روش های جدیدی را برای استفاده از مهارت های خود برای بهبود زندگی ما ارائه می دهنددر نتیجه، خانم عاطفه یزدانی درمرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر در حال حاضر پیشنهاد جدیدی برای میکروبلیدینگ ارائه می دهند که مخصوص آقایان طراحی شده است. یک روش عالی برای آقایانی  است که عاشق ریش و سبیل شیک هستند و یا دوست دارند در ظاهر حجم بیشتری را نشان دهد.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، خدمات میکروبلیدینگ بر روی سایر مناطق بدن نیز ارائه می‌شود. این شامل میکروبلیدینگ لب، میکروبلیدینگ پیشانی، میکروبلیدینگ گونه‌ها و دیگر مناطقی است که به نیاز و درخواست مشتریان بستگی دارد. با استفاده از تکنیک‌های دقیق و بهره‌گیری از محصولات مراقبتی مطمئن و با کیفیت، خدمات میکروبلیدینگ در این مناطق نیز به بهبود و زیبایی پوست کمک می‌کند.

در کلینیک اسپرت بیوتی سنتر، بهبود و زیبایی پوست را با استفاده از روش میکروبلیدینگ و با بهره‌گیری از تکنیک‌های مدرن و تیمی متخصص و با تجربه، به شما ارائه می‌دهند. به همین دلیل، این کلینیک به عنوان یک مرجع معتبر برای خدمات میکروبلیدینگ در نظر گرفته می‌شود و به مشتریان خود نتایج بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

 برای مشاوره رایگان در زمینه انجام انواع خدمات و تعیین وقت با شماره 09121304454 تماس بگیرید.

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *