0 تا 100 مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

ما در این مقاله میخواهیم در مورد مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مهم ترین مسئله که نیاز است درباره تمام تکنیک های زیباسازی ابرو بدانید، نکات و مراقبت هایی است که باید حتما بعد از این مراحل با دقت زیادی انجام دهید.
یکی از تکنیک های آرایش دائم ابرو که طرفدارای زیادی هم دارد، میکروبلیدینگ ابرو است که امروزه ما میخواهیم اشاره ای هر چند مختصر به مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ داشته باشیم.

میکرو بلیدینگ ابرو چیست؟

در یک تعریف کلی میتوان گفت: میکروبلیدینگ برای آرایش ابروها روش نیمه دائمی است که با توجه به فرم ابروهای هر کس میتوان به آن حالت طبیعی و زیبایی داد.

از آنجایی که استفاده کردن از لوازم های مختلف برای آرایش ابرو هزینه زیادی در بر دارد انتخاب کردن این تکنیک میتواند به نوعی برای مدت زمان تقریبا 1 ساله در هزینه های شما صرفه جویی کند.

آن دسته از افردی که ابروهای کم پشتی دارند و یا ابروهای آنها نازک است به راحتی با انتخاب و انجام روش میکروبلیدینگ میتوانند ابرو و چهره خود را زیبا کنند.

در حقیقت شما با این تکنیک میتوانید به ابروهایتان فرم بدهید و در صورت نیاز آن را ترمیم کنید.
فرآیند میکروبلیدینگ ابرو یک فرایند دقیق است که با ابزار های مخصوص انجام می شود.

به خاطر داشته باشید که رعایت مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ در نتیجه نهایی میتواند تاثیر زیادی داشته باشد..

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو

جالب است که بدانید مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ خیلی شبیه به مراقبت های بعد از تتو است، اما در کل میتوان گفت میکروبلیدینگ حساس تر است.

به یاد داشته باشید که بعد از انجام میکروبلیدینگ، پیگمنت ها بسیار تیره تر هستند و اما پوست شما با این روش ملتهب نمی شود و خونریزی زیادی ندارد، بعد از انکه از انجام میکروبلیدینگ شما گذشت، میتوانید گوش پاک کن را در آب استریل فرو ببرید و رنگ هایی که اضافی هستند را از روی ابروی خود پاک کنید.

با این کار شما ناحیه مورد نظر را تمیز میکنید و از التهاب بیشتر جلوگیری میکنید.
حدودا 14 روز طول میکشد تا پوستش را ترمیم کند و به حالت اولیه خود برگردد و پیگمنت ها کم رنگ شوند و رنگ طبیعی پیدا کنند.

در ادامه درباره مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ برای شما بیشتر نوشته ایم، به یاد داشته باشید که مراقبت های میکروبلیدینگ تقریبا 14 روز باید انجام شود.

نکات مهم درباره مراقبت بعد از میکروبلیدینگ ابرو

– اجتناب کردن و دوری از رطوبت

-عدم دستکاری ابروها

-عدم استفاده از مواد و لوازم آرایشی

مواردی که در متن بالا به آنها اشاره کردیم از مهم ترین کارهایی هستند که به عنوان مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو باید به آن توجه داشته و انجام دهید.

در ادامه بیشتر درباره هر یک از این سه مورد عنوان شده توضیحاتی را عنوان کرده ایم:

اجتناب از رطوبت بعد از میکروبلیدینگ

در این بخش تعدادی از موارد مهم برای مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ به شما یادآور شده اند.
به یاد داشته باشید حداقل به مدت 3 روز باید ناحیه ای که میکروبلیدینگ کرده اید را از رطوبت دور نگه دارید، حتی زمانی که به حمام می روید باید ابروهایتان را به دور از رطوبت نگه دارید.

فراموش نکنید که ابروهای شما هر چقدر به دور از رطوبت باشند، رنگ آنها ماندگاری بسیار بیشتری پیدا میکند و خطوط خوش رنگ تر و طبیعی تر به نظر می رسند، برای اینکه ابروهایتان را خشک نگه دارید موارد زیر را رعایت کنید:

– همانگونه که قبل تر گفتیم، تقریبا2تا3 ساعت بعد از انجام میکروبلیدینگ پماد و رنگ اضافی روی ابروها را با آب استریل و گاز و یا گوش پاک کن بردارید.
به یاد داشته باشید که این تنها رطوبتی است که تا 3 روز به ابروهای شما می رسد.

– تا جایی که میتوانید از حمام کردن و یا بخار زیاد فاصله بگیرید و یا موقع حمام کردن تمام تلاش خود را بکنید که رطوبت  و آب به ابروهایتا نرسد، به این دلیل که رطوبت میتواند برای ابروهای شما مضر باشد.

-هنگام شستن صورت یادتان باشد که نباید آب را مانند قبل روی صورت خود بپاشید، بلکه باید با استفاده از یک حوله خیس و یا دستمال آرایش صورت خود را تمیز کنید و در عین حال مراقب باشید تا  حوله به ابروهای شما نخورد.

– شما میتوانید از دستمال های جاذب استفاده کنید و با آن روی ابروهایتان را تمیز کنید، این کار برای افرادی که پوستی خشک دارند 3 بار در روز توصیه می شود و برای افرادی که پوستشان چرب است 6 بار در روز توصیه می شود، اما دقت کنید که این دستمال حاوی مواد آرایشی نباشد.

– به یاد داشته باشید که در طول مدت نباید از هیچگونه لوازم آرایشی استفاده کنید. و اگر پوست شما در اطراف ابرو دچار خشکی و کشیدگی شده است، بعد از روز هفتم میتوانید روزی یکبار از روغن نارگیل یا یک مرطوب کننده فاقد عطر و اسانس استفاده کنید.

– اگر خیلی احساس خشکی زیادی داشتید، بعد از روز هفتم میتوانید روزی یکبار از مرطوب کننده استفاده کنید.

– اگر میخواهید میکروبلیدینگ شما ماندگار و خوش رنگ باشد باید حتما تا 3 روز بعد از انجام آن ورزش نکنید.
به این دلیل که در هنگام ورزش کردن عرق میکنید و پوست شما مرطوب می شود. و از رفتن به سونا و استخر پرهیز کنید.

– بعد از گذشت 3 روز میتوانید پوست خود را مانند روزهای عادی بشویید، اما باید برای شست و شو صورت از شوینده های ملایم استفاده کنید.

کلام آخر:

ما در این مقاله سعی کردیم در مورد مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که میکروبلیدینگ برای آرایش ابروها روش نیمه دائمی است که با توجه به فرم ابروهای هر کس میتوان به آن حالت طبیعی و زیبایی داد.

همچنین دانستید که مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ خیلی شبیه به مراقبت های بعد از تتو است، اما در کل میتوان گفت میکروبلیدینگ حساس تر است.

شما برای انجام خدمات میتوانید به اسپرت بیوتی سنتر مراجعه کنید.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.