مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده

ابروها قاب صورت هستند که اگر به درستی فرم داده و اصلاح شوند به جذابیت چهره می‌افزایند. گاه ابروها دارای عیب و نقص بوده که نیاز است با روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ حالت داده شوند. میکروبلیدینگ آرایش نیمه دائم محسوب می‌شود که آن را می‌توان برای صورت‌هایی با فرم متفاوت اجرا کرد.

شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده

مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده در مرکز اسپرت بیوتی سنتر به طور ویژه و خاص انجام می‌شود که نتایج آن شگفت‌انگیز هستند و به زیبایی چهره می‌افزایند.

ویژگی صورت کشیده

هر صورتی ویژگی‌های خاص خود را دارد. بسیاری از افراد دارای صورت کشیده هستند. صورت کشیده باعث می‌شوند ظاهر بلند و باریک دیده شود که طول صورت از پهنا بیشتر است. در صورت کشیده معمولا استخوان پیشانی، گونه و خط فک دارای عرض یکسان است. بیشتر افرادی که صورت کشیده دارند پیشانی بلندی داشته که گاهی خط رویش مو نیز بالاتر از حد معمول و دارای عقب نشینی است. چانه‌های برجسته و گونه‌های کشیده و باریک از ویژگی صورت‌های کشیده است.

هرچقدر خط فک نوک تیزتر و زاویه‌دارتر باشند صورت علاوه بر کشیدگی، لاغرتر دیده می‌شود. صورتی که کشیدگی بیش از حد داشته باشد جذابیت چندانی ندارد در نتیجه می‌بایست به کمک ترفندهای آرایشی و رعایت نکات خاص کمی از میزان کشیدگی آن کاست به همین دلیل مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده به شیوه خاصی انجام می‌شود.

برای تشخیص صورت کشیده می‌توان طول صورت را با متر اندازه گرفت و آن را به سه تقسیم کرد. عدد به دست آمده یک سوم کل طول صورت است. در گام بعدی از پایین بینی تا پایین چانه اندازه‌گیری می‌شود که اگر عدد به دست آمده از عدد اول بزرگ‌تر باشد صورت بلند و کشیده است.

بیشتر بخوانید : شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

مدل ابروی مناسب صورت کشیده

مدل ابروی مناسب صورت کشیده

ابروها چهره را می‌آرایند به همین دلیل مهم است که به نحو زیبایی آراسته شوند. مدل ابرو با توجه به فرم صورت انتخاب می‌شود. در افرادی با صورت کشیده اگر قصد بر این است که صورت کشیده‌تر دیده شود می‌بایست ابروها را کمانی و نازک حالت داد اما اگر صورت پر و گرد مد نظر باشد ابروها ضخیم انتخاب شده و با صاف کردن انحنای ابرو می‌توان صورت را به شکل بیضی نشان داد.

به طور کلی مدل ابروی انتخاب شده برای صورت کشیده طوری انتخاب می‌شود که پهنای صورت کمی بیشتر از حد معمول دیده شود. ابروهای شکسته و قوس دار برای صورت‌های کشیده مناسب نیستند از این رو بیشتر بر خطوط افقی تمرکز می‌شود. هرچقدر ابروها صاف‌تر باشند فاصله چشم‌ها تا بقیه قسمت‌های صورت کمتر به نظر می‌رسند. در صورت تمایل به قوس دار کردن ابروها باید انحنا بسیار کم بوده و در قسمت بیرونی عنبیه قرار داشته باشد.

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابروابروها به طور طبیعی فرم خاص خود را دارند اما می‌توان هنگام اصلاح کردن به آن‌ها مدل داد. به جز روش اصلاح کارهایی مانند مداد و سایه کشیدن تا حدودی به ابروها فرم می‌دهند اما موقتی هستند که با اولین شستشو پاک می‌شوند. میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائم بوده که از چند ماه تا چند سال می‌تواند دوام بیاورد و در صورت کمرنگ شدن می‌توان نسبت به ترمیم و تمدید آن اقدام کرد.

در روش میکروبلیدینگ به کمک ابزار قلم‌‌مو مانند که دارای چند تیغه با سوزن‌های ریز و باریک است روی لایه سطحی پوست خراش ایجاد می‌شود. خراش ایجاد شده متناسب با نقص‌های ابرو در قسمت تاج، دم و آرک بوده که روی آن رنگدانه اعمال می‌شود. رنگدانه‌ها باعث به وجود آمدن هاشور شده که همچون تار ابرو به نظر می‌رسند تا حالت زیبایی به وجود آورند. مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده علاوه بر نوع نقص ابرو متناسب با فرم صورت انتخاب می‌شود.

همچنین در میکروبلیدینگ باید به این موضوع توجه شود که فرد چه چشم‌هایی دارد. چشم‌هایی که درشت هستند نوع هاشور کردن آن‌ها با چشم‌های ریز و پف دار متفاوت است. در چشمان درشت معمولا تاتو ابرو پهن با طراحی ظریف انتخاب می‌شود. مدل میکرو برای صورت کشیده به چهره شکل می‌دهد در نتیجه باید با دقت انتخاب شده و برای انجام آن ظرافت نشان داد.

میکروبلیدینگ نوعی هنر برای تاتو کردن ابروها است که در بانوان و آقایان قابل انجام است. میکروبلیدینگ پروسه‌ای با ماندگاری طولانی مدت بوده که پاک کردن آن بسیار پر دردسر و زمان‌بر است در نتیجه باید با دقت انجام شود. به همین دلیل است که توصیه می‌شود افراد دارای صورت کشیده جهت میکرو به مراکز معتبر و دارای پرسنل حرفه‌ای مراجعه کنند. بهترین مجموعه‌ برای میکروبلیدینگ ابروها، اسپرت بیوتی سنتر است.

اجرای مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده با اسپرت بیوتی سنتر

مدل ابرو میکروبلیدینگ

اسپرت بیوتی سنتر مجموعه بزرگ آرایشی و زیبایی در غرب تهران واقع در بلوار آیت الله کاشانی است که به صورت کاملا تخصصی متقاضیان زیبایی را در جهت انتخاب بهترین روش مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده راهنمایی کرده و مشاوره لازم را ارائه خواهد داد. شاید لازم باشد که علاوه بر میکرو از خدمات دیگری مانند سایه ابرو استفاده شود تا فرم ابروها کاملا بی عیب و نقص به نظر رسند.

کلینیک تخصصی اسپرت سنتر با ارائه انواع خدمات آرایش دائم در خدمت زیباجویان گرامی است. مواد مورد استفاده درجه یک و موغوب بوده که ماندگاری طولانی مدت داشته و پس از مدتی تغییر رنگ نمی‌دهند در نتیجه جلوه طبیعی خود را حفظ می‌کنند.‌ ابزارهای مورد استفاده نیز استریل شده و جزو جدیدترین و مدرن‌ترین‌ها بوده که نتایج ایده‌آلی به وجود می‌آورند. مدل میکرو ابرو علاوه بر فرم صورت، ارتفاع پیشانی و حالت چشم‌ها، مطابق با نظر زیباجو در محیطی کاملا آرام و دوستانه انجام خواهد شد.

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *