میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو

ابروها برای پرپشت و حجیم دیده شدن نیاز به رسیدگی دارند. روش‌های مختلفی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به عنوان آرایش نیمه دائم نام برد زیرا چند ماه تا چند سال روی ابرو ماندگار هستند. میکروبلیدینگ یکی از بهترین روش‌ها برای اصلاح و فرم دادن به ابروها است. شناخت میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو اطلاعات سودمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که خواندن این بخش از مقاله اسپرت بیوتی سنتر را توصیه می‌کنیم.

 

میکروبلیدینگ چیست؟

در قدیم برای خالکوبی از تاتو استفاده می‌شد. به مرور استفاده از تاتو در نقاط دیگری از بدن و صورت گسترش یافت که با آن بخش‌های مختلف را به صورت همیشگی آرایش می‌کردند که چندان ظاهری طبیعی ایجاد نمی‌کرد. به تدریج تاتو دارای زیر مجموعه‌های بسیاری شد که آن‌ها را به عنوان آرایش نیمه دائم می‌شناسند. میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو  یکی از تکنیک‌های رایج بوده که می‌توان در قسمت های مختلف بدن اجرا کرد.

میکروبلیدینگ برخلاف تاتو ماندگاری همیشگی ندارد اما در نوع خود منحصر به فرد است زیرا تا چند سال دوام می‌آورد. از سویی دیگر اگر از مواد مرغوب در میکرو استفاده شود پس از مدتی مانند تاتو رنگ آن به سبز یا آبی نخواهد زد بلکه همچنان رنگ اولیه خود را حفظ می‌کند. ابرو موهایی است که بر روی پوست صورت در قسمت بالای چشم رشد می‌کند که ممکن است بخشی یا تمام آن کم پشت یا نامتقارن با یکدیگر باشد. میکروبلیدینگ یکی از بهترین تکنیک‌هایی است که به زیباسازی ابروها کمک کرده و بسیار طبیعی جلوه می‌کند.

بیشتر بخوانید : شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

روش اجرای میکروبلیدینگ ابرو

روش اجرای میکروبلیدینگ ابرومیکروبلیدینگ به کمک نوعی تیغه‌های دستی دارای سوزن‌های ظریف و باریک اجرا می‌شود که برش و خراش‌های ریز بر روی سطح پوست ایجاد کرده سپس روی آن رنگدانه‌های نزدیک به رنگ ابرو اعمال می‌شود. رنگدانه‌ها قسمت‌های خالی را پر کرده و باعث می‌شوند همچون هاشور دیده شوند. هاشورها نمایی شبیه به تارهای ابرو داشته که روی صورت طبیعی جلوه می‌کنند.

تا چند روز اول به هیچ عنوان نباید ابرو با آب در تماس باشد و می‌بایست مرتب چرب شود. روزهای اول رنگدانه‌ها به شدت پر رنگ هستند که ابرو را غیر طبیعی نشان می‌دهند. پس از مدتی رنگدانه‌های اصلی جذب سطح پوست شده و مابقی ریزش کرده که رنگ و فرم طبیعی میکرو معلوم می‌شود. تکنیک میکروبلیدینگ نیاز به ترمیم دارد که با توجه به نظر میکروپیگمنتر معمولا یک ماه بعد برای ترمیم وقت داده می‌شود. در چنین مرحله‌ای نواقص احتمالی برطرف شده و رنگدانه‌ها مجدد تثبیت می‌شوند.

میکروبلیدینگ ابرو تا چند سال دوام دارد که پس از گذشت بازه زمانی معین شروع به کمرنگ شدن کرده که اگر نسبت به تمدید آن اقدام نشود پس از مدتی به طور کلی محو خواهند شد. در تمدید می‌توان دقیقا همان مدل قبلی را روی ابروها اجرا کرد یا اینکه تغییرات بر روی شکل و فرم آن ایجاد شود.

روش‌های تاتو ابرو

به جز میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو می‌توان از روش‌های رایج دیگر برای ابروها استفاده کرد. هر یک از روش‌های مزایا و معایب خود را دارند و شیوه انجام آن‌ها با میکرو متفاوت است. در ادامه به مقایسه انواع روش‌های تاتو ابرو با میکروبلیدینگ پرداخته شده است:

میکروپیگمنتیشن

در میکروپیگمنتیشن به جای اینکه از تیغه چندتایی برای ایجاد برش سطحی روی صورت استفاده شود، به صورت تک تیغه‌ به کار برده می‌شود تا روی پوست را خراش داده سپس رنگدانه اعمال شود. تیغه تکی باعث ایجاد تفاوت میان میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می‌شود که زمان بهبودی آن کوتاه‌تر بوده و هزینه آن نیز کمتر است. میکروپیگمنتیشن زمانی به کار می‌رود که ابروها خیلی نیاز به اصلاح و ترمیم ندارند بلکه با یک هاشور سطحی مشکل برطرف خواهد شد.

فیبروز

روش‌های تاتو ابرو

یکی از زیر شاخه‌های میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو، فیبروز نام دارد. در واقع فیبروز زیر مجموعه‌ای از میکرو بوده و معمولا به افرادی پیشنهاد می‌شود که قبلا از دیگر روش‌های زیبایی ابرو مانند تاتو و یا هاشور استفاده نکرده باشند. رنگدانه‌هایی که در فیبروز استفاده می‌شوند مدت زمان ماندگاری آن نسبت به میکروبلیدینگ متفاوت بوده در نتیجه فاصله زمانی جهت ترمیم آن‌ها نیز متفاوت است.

بیشتر بخوانید : بهترین مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده  

Fnb

Fnb میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو بوده که در آن از قلم و تیغ استفاده می‌شود. fnb برای افرادی مناسب است که دارای ابروهای افتاده هستند زیرا در چنین شیوه‌ای خطوط ترسیم شده در ابرو سبب لیفت آن می‌شود که فاصله میان چشم و ابرو را زیاد می‌کند.

Pr

Pr نوع دیگری از میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو بوده که هاشورها روی ابرو کشیده می‌شوند و در آن از هیچ خط اضافه‌ای در اطراف ابرو به کار نمی‌رود. Pr تفاوت چندان اساسی روی ابروها ایجاد نمی‌کند در نتیجه تنها هنگامی به کار می‌رود که نواقص جزئی در ابرو وجود داشته تا به کمک آن بتوان ابرویی کامل و بی عیب و نقص به وجود آورد.

سایه ابرو

سایه ابرو یکی از رایج‌ترین تکنیک‌های میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو بوده که در آن به نظر می‌رسد  با رنگ و پودر سایه زده شده‌اند زیرا در آن از هاشور زدن استفاده نمی‌شود. سایه‌ها طوری اعمال می‌شوند که در بعضی نقاط تیره‌تر و در نقاط دیگر روشن‌تر به نظر رسند تا ابرو را طبیعی جلوه دهند.

انتخاب بهترین روش برای رسیدگی به ابروها

انتخاب بهترین روش برای رسیدگی به ابروهاابروها به دلایل مختلف ممکن است بریزند، کم پشت باشند و یا با یکدیگر قرینه نباشند. روش‌های مختلفی وجود دارند که هر یک از آن‌ها برای ابروهای خاصی مناسب است. در این بخش با روش‌ها و زیر شاخه‌های مختلف میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو آشنا شدیم. میان انواع روش‌ها میکروبلیدینگ شناخته شده‌تر است اما بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با مسئول زیبایی صحبت کرده و از تجربیات وی نیز استفاده کرد. اسپرت بیوتی سنتر در این زمینه کنار شما است تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

انجام میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو در اسپرت بیوتی سنتر

مراکز متعددی وجود دارند که در آنجا انواع خدمات زیبایی انجام می‌شود. میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو به دلیل اینکه خراش‌های روی پوست ایجاد می‌کند می‌بایست در مرکز معتبر توسط فرد با تجربه انجام شود. اسپرت بیوتی سنتر یکی از بهترین‌ها در زمینه انواع خدمات زیبایی به ویژه میکروبلیدینگ ابرو بوده که در آن از دستگاه‌های مدرن و رنگدانه‌های مرغوب درجه یک استفاده می‌شود.

مجموعه بزرگ و مجهز اسپرت بیوتی سنتر در غرب تهران در بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است که دسترسی مناسبی با وسیله شخصی، اتوبوس، مترو، تاکسی و … دارد. اسپرت سنتر توسط مهدی حیدری متخصص تغذیه و مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و کشتی ایران و آسیا بنا شده است که بزرگ‌ترین آکادمی زیبایی دنیا در زمینه ارائه انواع خدمات زیبایی به بانوان و آقایان است.

این مرکز با مدیریت مهدی حیدری، متخصص مجرب و با سابقه درخشان در حوزه زیبایی و مراقبت از پوست، و بهره‌مندی از تیمی مجرب و کارآزموده، خدمات میکروبلیدینگ را با استفاده از بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن به شما ارائه می‌دهد.

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *