مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

هر صورتی فرم خاص خود را دارد. در واقع این فرم‌ها هستند که روی مدل ابرو تاثیر می‌گذراند. هنگامی که فرم صورت با مدل ابرو همخوانی داشته باشد به زیبایی چهر افزوده شده و فرد در نگاه اول جذاب‌تر به نظر می‌رسد. ابروهای ریخته شده و نامتقارن را می‌توان با میکروبلیدینگ اصلاح کرد.

            برای مشاوره رایگان در زمینه انجام انواع خدمات و تعیین وقت با شماره 09121304454 تماس بگیرید.

شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد باعث می‌شود انتخاب بهتر و مناسبی داشته باشید.

شناخت فرم صورت

شناخت فرم صورت بسیار مهم است زیرا این فرم است که نوع آرایش، مدل مناسب کوتاهی مو، فرم عینک آفتابی، نحوه شینیون صحیح و مدل ابروها را مشخص می‌کند. با تقسیم طول صورت به سه قسمت مساوی عددی به دست می‌آید سپس می‌بایست از پایین بینی تا پایین چانه اندازه‌گیری ‌شود. اگر عدد به دست آمده در مرحله دوم از عدد مرحله اول کوچک‌تر باشد در این حالت گفته می‌شود فرد صورت گرد دارد. در صورت‌های گرد، عرض صورت از طول پهن‌تر است که در قسمت‌های گونه وسیع‌تر می‌شود.

بیشتر بخوانید: میکروبلیدینگ ابرو

شناخت فرم صورت

طول پیشانی و چانه افراد دارای صورت گرد عموما هم اندازه است که هیچ زاویه‌ای ندارد. صورت گرد سبب می‌شوند که چهره فرد پهن و صاف‌تر از حد معمول به نظر رسیده و فاقد عمق باشد. صورت‌های گرد قلق خاصی برای زیباتر به نظر رسیدن دارند که با رعایت آن‌ها می‌توان کیفیت ظاهری را بهبود بخشید. مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد باید طوری باشد تا با فرم صورت همخوانی داشته باشد در غیر این حالت فرد به طور عجیبی نامتعادل به نظر می‌رسد.

حتما بخوانید :میکروبیلدینگ برای آقایان

مدل ابرو

فردی که صورت گرد دارد باید مدل ابروی مناسبی را انتخاب کند تا تعادل حفظ شود و به چهره عمق ببخشد. در صورت گرد به هیچ عنوان نباید ابروها نازک یا گرد شوند بلکه باید حالت ابروها طوری باشد که ضخیم، تیز و کمانی بوده تا چهره زاویه‌دار، تیز و بلندتر به نظر رسد که کمک می‌کند صورت متعادل شود. حالت کمانی که به شکل قوس است صورت را کشیده و لاغر‌تر نشان می‌دهد و تا حدودی از گردی آن می‌کاهد که فک را کمی باریک‌تر جلوه می‌دهد.

در فرم صورت گرد باید نوع موهای ابرو نیز مورد توجه قرار گیرد. مدل ابروهایی با موهای نازک و کم پشت را باید کمی پهن و کوتاه در نظر گرفت. ابروهایی که ضخیم و پر پشت هستند بهتر است کمی باریک و بلندتر در نظر گرفته شوند. در پیشانی‌های بلند تمرکز بر روی ابروی زاویه‌دار و کشیده تا شقیقه است اما در پیشانی‌های کم عرض ابرو می‌بایست باریک‌تر و با طول کوتاه در نظر گرفته شود.

مدل ابرو

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌ها ابروها را حالت داد تا باعث بهتر دیده شدن روی صورت شود. ابرو قاب صورت بوده که می‌بایست به نحو احسن آراسته شود. میکروبلیدینگ یکی از راهکارهای آرایش نیمه دائم ابرو است که در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده است. مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد نیز با توجه به نکات گفته شده برای چهره‌هایی با فرم گرد تعیین می‌شود.

حتما ببینید : نمونه کارهای قبل و بعد میکروبلیدینگ 

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ نوعی پروسه آرایشی بوده که در آن به کمک ابزاری به شکل قلم‌مو دارای تیغه با سوزن‌های بسیار ظریف و باریک، لایه سطحی پوست خراشیده شده و بعد روی آن رنگدانه‌هایی همرنگ تار موی اصلی ابرو اعمال می‌شود. رنگدانه‌ها قسمت‌های خراشیده را پر کرده که به شکل هاشور دیده می‌شوند. هاشورها به شکل تار مو دیده شده در نتیجه باعث می‌شوند میکروبلیدینگ نمایی طبیعی داشته باشد.

میکروبلیدینگ راهی برای ترمیم ابروها و یا پرتر نشان دادن آن است که برای آقایان و بانوان قابل انجام است. میکروبلیدینگ از چندین ماه تا چندین سال می‌تواند روی پوست ماندگار باشد که به راحتی پاک نخواهد شد. از آنجایی که میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائم محسوب می‌شود باید در انتخاب مدل آن دقت کرد زیرا به راحتی قابل تغییر دادن نیست مگر اینکه بین چند ماه تا چند سال برای پاک شدن آن انتظار کشید یا به روش‌هایی مانند لیزر روی آورد.

میکروبلیدینگ با توجه به فرم صورت انتخاب می‌شود. افرادی که دارای صورت گرد و دایره‌ای شکل هستند باید مدل ابروهایی را انتخاب کنند که کمی صورت آن‌ها را کشیده‌تر نشان دهد تا منجر به متعادل سازی صورت شود.‌ در میکروبلیدینگ صورت‌های گرد باید علاوه بر فرم صورت به ضخیم یا نازک بودن تارهای ابرو، میزان بلندی و کوتاهی پیشانی و همچنین ریز و درشت بودن چشم‌ها توجه کرد تا بتوان در قسمت تاج، دم و آرک ابرو هاشورهای مناسبی را ایجاد نمود.

بیشتر بخوانید : میکروبلیدینگ ابرو آقایان

مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد عموما قوسی شکل با دمی نسبتا تیز است تا خطای دید ایجاد کرده و بر روی لاغرتر نشان دادن صورت و باریک‌تر دیده شدن فک تمرکز کند. به همین دلیل است که گاهی افراد دارای صورت گرد و آرایشگران ترجیح می‌دهند مدل ابروی هشتی را روی چهره پیاده کنند تا صورت زاویه‌دار، بلند و تیز به نظر رسد. علاوه بر تمام موارد نام برده شده سلیقه زیباجو نیز باید در نظر گرفته شود.‌

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد بهترین بی حسی برای میکروبلیدینگ

اجرای مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد با اسپرت بیوتی سنتر

 میکروبلیدینگ آقایان در اسپرت بیوتی سنتر

صورت‌های گرد کاملا دوار و دایره‌ای شکل بوده که باید برای جذاب و زیباتر به نظر رسیدن به فرم ابرو دقت شود. قوس وضوح بیشتری به چهره گرد می‌دهد به همین دلیل است که در افرادی با صورت گرد تاکید می‌شود حتما از قوس حتی با شیب ملایم استفاده شود. ابروها هرچقدر هم که زیبا برداشته شوند ممکن است به دلیل خالی و کم پشت بودن یا قرینه نبودن با یکدیگر نقص داشته باشند.

این مرکز با مدیریت مهدی حیدری، متخصص مجرب و با سابقه درخشان در حوزه زیبایی و مراقبت از پوست، و بهره‌مندی از تیمی مجرب و کارآزموده، خدمات میکروبلیدینگ را با استفاده از بهترین روش‌ها و تکنیک‌های مدرن به شما ارائه می‌دهد.

از آنجایی که میکروبلیدینگ فرایندی بسیار حساس است می‌بایست در مرکزی متعبر توسط میکروپیگمنتر ماهر انجام شود. اسپرت بیوتی سنتر برترین مجموعه ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی در غرب تهران بوده که زیباجویان عزیز می‌توانند برای دریافت بهترین خدمات به این مرکز مراجعه نمایند.

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *