نحوه ی  انجام میکروبلیدینگ ریش و سبیل

میکروبلیدینگ در آقایان

فهرست:

میکروبلیدینگ چیست؟

 

میکروبلیدینگ ریش برای چه کسانی مناسب است؟

میکروبلیدینگ ریش و سبیل چگونه انجام می شود؟

نتایج میکروبلیدینگ سبیل و ریش چقدر طول می کشد؟

چگونه می توان یک پیگمنتور حرفه ای را برای میکروبلیدینگ ریش انتخاب کرد؟

مقدمه:

میکروبلیدینگ ریش و سبیل می تواند یک راه حل موفق برای مشکلات ریش ریز باشد. می توانید در این مقاله هر آنچه را می خواهید درباره میکروبلیدینگ صورت آقایان بدانید؛ مطالعه کنید.

پیگمنتورهای میکروبلیدینگ؛ همیشه روش های جدیدی را برای استفاده از مهارت های خود برای بهبود زندگی ما ارائه می دهند. در نتیجه، خانم عاطفه یزدانی در مرکز زیبایی اسپرت بیوتی سنتر در حال حاضر پیشنهاد جدیدی برای میکروبلیدینگ ارائه می دهند که مخصوص مشتریان مرد طراحی شده است. یک روش عالی برای مردانی است که عاشق ریش و سبیل شیک هستند و یا دوست دارند در ظاهر حجم بیشتری را نشان دهد.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ یک روش آرایش نیمه دائمی است. این شبیه خالکوبی سنتی است ، اگرچه دائمی نیست. در لایه اپیدرم پایه پوست با یک تیغه کوچک که باعث ایجاد خراش می شود انجام می شود.

رنگدانه در خراش های شبیه موی ساقه مو وارد شده و آنها را شبیه مو می کند. نتیجه ابروهایی با ظاهر طبیعی است که معمولاً 2-3 سال دوام می آورند. ممکن است برخی از تماس های لمسی نیز لازم باشد تا نتایج درمان تا حد ممکن تازه بماند.

میکروبلیدینگ ریش برای چه کسانی مناسب است؟

میکروبلیدینگ ریش و سبیل برای مردانی است که:

  • دوست دارند ظاهر ریش آنها پرپشت تر به نظر برسد؛
  • یا دارای موهای پراکنده بر روی صورت هستند،
  • یا شاید کسانی که موهای نازکی دارند
  • یا خط ریش نامتقارن روی صورت یا زیر فک دارند.
  • یک مسئله رایج که مشتریان می خواهند داشته باشند افزایش و پر تراکم تر کردن موهای نازکی است که سبیل را به ریش متصل می کند.
  • همچنین می تواند برای استتار زخم ها یا حتی ایجاد کل ساقه برای مشتریانی که موی صورت ندارند، مانند افرادی که از ریزش مو رنج می برند،
  • بیمارانی که تحت شیمی درمانی قرار گرفته اند
  • یا افراد تراجنسیتی که از زن به مرد تغییر وضعیت می دهند ، استفاده شود.

به خاطر داشته باشید که نتایج نیمه دائمی هستند ، بنابراین اگر تصمیم دارید موهای صورت خود را بتراشید ، نتایج همچنان وجود دارد. بنابراین مگر اینکه به طور کامل متعهد به تکان دادن ریش برای مدت طولانی تری باشید ، شاید این درمان شما نباشد.

میکروبلیدینگ ریش و سبیل چگونه انجام می شود؟

میکروبلیدینگ ریش بسته به ظاهر مورد نظر به دو صورت انجام می شود ، اما اصول اولیه همانند هر روش آرایش دائمی است: رنگدانه های PMU در سایه که با موهای طبیعی مخلوط می شوند با بازکردن سطح آن در میکرواینسیژن به پوست تزریق می شوند. که از شکل موهای طبیعی تقلید می کند.

هنگامی که پوست بهبود می یابد ، برای رسیدن به حداکثر نتایج ، یک ترمیم مجدد انجام می شود.

 میکروبلیدینگ ریش بلندتر

مردانی که موهای بلندتری روی صورت خود دارند؛ ممکن است بخواهند لکه های کمی را پر کنند یا حجم بیشتری اضافه کنند.

در این حالت ، پیگمنتور برش های طولانی تری ایجاد می کند و از ظاهر و رنگ موهای بلند تقلید می کند. با کشیدن نقطه هایی در ناحیه فک و گونه بین موهای طبیعی به حجم اضافه می شود.

میکروبلیدینگ ریش و سبیل

نتایج میکروبلیدینگ سبیل و ریش چقدر طول می کشد؟

نتایج میکروبلیدینگ ریش بطور کلی تا 2 سال بسته به مراقبت های بعد از انجام آن، شیوه زندگی و وضعیت کلی بدن بستگی دارد. سیستم هرکسی رنگدانه ها را به میزان خاص خود جذب می کند.

برای اینکه نتایج خود را تا آنجا که ممکن است حفظ کنید ، اطمینان حاصل کنید که تمام دستورالعمل های مراقبت ها را رعایت کرده و از فعالیت ها و محصولات خاصی که محو شدن رنگدانه ها را تسریع می کند، اجتناب کنید.

مراقبت های میکروبلیدینگ را به طور کامل در این مقاله بخوانید.

چگونه می توان یک پیگمنتور حرفه ای را برای میکروبلیدینگ ریش انتخاب کرد؟

از آنجا که میکروبلیدینگ موهای صورت یک درمان نسبتاً جدید است ، بسیاری از پیگمنتورها آن را پیشنهاد نمی کنند.

نکته ای که باید در نظر داشت این است که این کار بیشتر توسط افرادی انجام می شود که در میکروبلیدینگ ابرو آنقدر تجربه دارند و حرفه ای هستند که سایر قسمت های صورت را به راحتی انجام می دهند.

حتما نمونه کارهای قبل و بعد مشتریان آن ها را به دقت نگاه کنید و اگر از آن ها رضایت داشتید یک نوبت مشاوره رزرو کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه میکروبلیدینگ ریش و سبیل و مراقبت هابی بعد از آن میتوانید به سایت اسپرت بیوتی سنتر مراجعه کنید.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.