تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ

ابروها یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در صورت هستند که اگر به آن‌ها رسیدگی نشود چهره حتی با داشتن بهترین آرایش‌ها هم نازیبا دیده می‌شود. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان به کمک آن‌ها ابروها را حالت داد و آن‌ها را به زیبایی تمام آراست که یکی از آن‌ها میکروبلیدینگ و دیگری لیفت است. با دانستن تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ خواهید توانست بهترین و مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید.

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ روشی است که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است زیرا نتایج آن ماندگاری طولانی مدت داشته و ظاهر طبیعی دارد در نتیجه به جذابیت چهره می‌افزاید. میکروبلیدینگ روی پوست انجام می‌شود و به دلیل اینکه در این روش کمی پوست خراشیده می‌شود رنگدانه‌ها به لایه زیرین نفوذ کرده و همچون تاتو اثرات آن تا مدت‌های طولانی بر جا می‌ماند. میکروبلیدینگ در واقع همان تاتو بوده با این تفاوت که با شدت کمتری اعمال می‌شود.

میکروبلیدینگ ابرو در میان آقایان و بانوان طرفداران زیادی دارد زیرا آرایش کردن هر روزه ابروها، مداد کشیدن، سایه زدن و … زمان‌بر بوده و اینکه موقتی است یعنی با اولین شستشو یا با استفاده از انواع پاک کننده‌های آرایشی به راحتی پاک می‌شود. ماندگاری میکرو از چند ماه تا چند سال متغیر است که هرچقدر پوست چربی کمتری داشته باشد و از شوینده‌های قوی، لایه بردار و … کمتر استفاده شود اثر آن مدت زمان بیشتری باقی می‌ماند.

بیشتر بخوانید : بهترین مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده  

قبل از اقدام به میکرو کردن ابتدا به کمک بی‌حس کننده‌های موضعی مانند زایلاپی، لیدوکائین و … ابرو و ناحیه اطراف آن بی‌حس می‌شود. برای انجام میکروبلیدینگ ابرو از ابزاری به شکل قلم‌مو استفاده می‌شود که دارای چند تیغه با سوزن‌های بسیار ریز و باریک است. تیغه‌ها لا به لای ابرو حرکت کرده و پوست را به صورت سطحی برش می‌دهند. سپس رنگدانه به آن افزوده می‌شود که قسمت‌های خراشیده را پر می‌کند و به شکل هاشور دیده می‌شود. هاشورها شبیه تارهای مو بوده که جلوه‌ای طبیعی دارند.

میکروبلیدینگ

رنگ رنگدانه‌ها نزدیک به رنگ ابرو انتخاب می‌شود تا ظاهری طبیعی به وجود آورند طوریکه به نظر رسد ابرو از همان ابتدا هیچ عیب و نقصی نداشته است. روزهای اول رنگدانه‌ها تیره هستند اما در عرض یک هفته رنگ اصلی و طبیعی آن‌ها معلوم خواهد شد و پس از آن بعد از گذشت حدودا 30 تا 45 روز می‌توان نسبت به ترمیم و برطرف کردن نقص‌های احتمالی اقدام کرد. با خواندن ادامه مطلب به تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ پی خواهید برد.

لیفت ابرو

روش دیگری وجود دارد که می‌توان به کمک آن ابروها را لیفت کرد. لیفت به معنای کشیدن است که در این روش ابروها هدف گرفته شده و به سوی بالا و طرفین کشیده می‌شوند و با این کار میزان چین و چروک و افتادگی ابروها کمتر می‌شود. لیفت ابرو با عناوین لیفت پیشانی، جوانسازی پیشانی و لیفت گیجگاهی ابرو نیز شناخته می‌شود. میزان کشیدگی بین زیباجو و تکنسین توافق می‌شود تا بیش از حد یا کمتر از حد معمول نباشد.

لیفت ابرو هم در آقایان و هم در بانوان قابل انجام است. لیفت ابرو ماندگاری نسبتا خوبی داشته که حدودا بین 4 تا 6 ماه دوام دارد. تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ به روش انجام آن‌ها اشاره دارد. شیوه‌های مختلفی وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان ابروها را بالا کشیده و حالت داد، از جمله:

لیفت ابرو

  • لیفت با نخ: نخ‌های مخصوصی وجود دارند که از آن‌ها برای لیفت استفاده می‌شود. چنین نخ‌هایی جذب پوست می‌شوند در نتیجه ردی از آن‌ها روی پوست بر جای نخواهد ماند. برای لیفت ابرو با نخ ابتدا با ماده بی حس کننده پیشانی و اطراف ابروها بی‌حس شده سپس نخ در پوست قرار داده می‌شود و از جهت‌های مختلف کشیده می‌شود تا هم ابروها را حالت داده و هم پوست را بهبود بخشد.
  • لیفت ابرو با بوتاکس: بوتاکس نوعی سم بی ضرر بوده که به طور موقتی عضلات را از کار می‌اندازد. با ترزیق ماده بوتاکس عضلات اطراف ابرو فلج شده و رو به طرفین کشیده می‌شوند که فرمی جدید به وجود می‌آورند.
  • لیفت ابرو با مواد: نوعی مواد وجود دارد مانند چسب بوده و باعث کراتین شدن ابروها می‌شوند. برای این کار ابتدا ابروها شانه زده می‌شود تا مرتب و یکدست شوند سپس ماده لیفت روی ابروها زده می‌شود تا ابروها را رو به بالا هدایت کرده و تارهای مو را ثابت نگه دارند.
  • جراحی لیفت ابرو: در روش جراحی برش کوچکی بر روی پیشانی یا پشت خط رویش مو ایجاد می‌شود بخشی از بافت برداشته شده یا رو به طرف بالا بکشد که ابروها را هدف گرفته و آن‌ها را به سویی دیگر می‌کشد. جراحی لیفت انواع مختلفی دارد که به روش‌های لیفت کلاسیک، لیفت آندوسکوپی و لیفت محدود انجام می‌شود.

لیفت به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود که برخی از آن‌ها نسبتا کم تهاجمی و بعضی دیگر تهاجمی‌تر هستند. هرکدام از انواع لیفت ابرو مزیت‌های خاص خود را دارد که می‌بایست قبل از اقدام با مسئول مربوطه صحبت کرد و مناسب‌ترین آن را انتخاب کرد. برای اثربخشی بیشتر باید مراقبت‌هایی پس از لیفت انجام شود که توسط مسئول به متقاضی زیبایی توضیح داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید : شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

لیفت ابرو یا میکروبلیدینگ ابرو؟

تا این قسمت از متن تا حدودی تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ مشخص شده است. میکروبلیدینگ در واقع روشی است که در لابه لای تارهای ابرو هاشور ایجاد کرده که شبیه به تار مو به نظر می‌رسند. لیفت ابرو بر بالا کشیدن ابروها تمرکز دارد که به کمک مواد انجام می‌شود که تا مدت‌ها ابروها را رو به جهت تعیین شده ثابت نگه می‌دارد یا اینکه از طریق پیشانی و شقیقه‌ها ابرو به بالا و گوشه‌ها کشیده می‌شود که در آن از رنگدانه استفاده نمی‌شود.لیفت ابرو یا میکروبلیدینگ ابرو

کدام یک بهتر است؟

انتخاب میان میکروبلیدینگ و لیفت به عهده شماست. اگر می‌خواهید ابروها را پرپشت و حجیم‌تر نشان دهید روش میکروبلیدینگ مناسب است اما اگر به دلیل افتادگی یا چین و چروک از ظاهر آن ناراضی هستید روش لیفت توصیه می‌شود.

آکادمی اسپرت بیوتی سنتر

اسپرت بیوتی سنتر واقع در غرب تهران بهترین مرکزی است که در آن انواع خدمات زیبایی و درمانی با استفاده از بهترین مواد در بالاترین کیفیت ارائه می‌شود. هزینه مزوتراپی در آکادمی اسپرت بیوتی سنتر نسبت به سایر مراکز مناسب‌تر بوده که گزینه‌ای مقرون به صرفه و اقتصادی محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجرب مجموعه اسپرت بیوتی سنتر در تماس باشید

اسپرت بیوتی سنتر به مدیریت مهدی حیدری متخصص تغذیه و مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و کشتی ایران و آسیا و مستر آکادمی بین المللی فی اروپا با ده سال سابقه حضور در اردو تیم ملی کشتی و پرورش اندام، بزرگترین آکادمی زیبایی و ورزشی در غرب تهران بوده که خدمات متنوعی از جمله مزوتراپی در آن انجام می‌شود. از طریق لینک تماس با ما با کارشناسان مجرب مجموعه اسپرت بیوتی سنتر جهت دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی‌های بیشتر در تماس باشید.

در مرکز اسپرت بیوتی سنتر انواع خدمات زیبایی به مدیریت مهدی حیدری انجام می‌شود. نه تنها در لاین مزوتراپی بلکه در تمای بخش‌ها از بهترین مواد و جدیدترین دستگاه‌ها استفاده می‌شود تا متقاضی زیبایی از آن رضایت داشته و با خیالی آسوده نسبت به زیبایی و جوانسازی اقدام نماید.

 

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

خدمات لیفت و میکروبلیدینگ ابرو در مرکز اسپرت بیوتی سنتر توسط تکنسین ماهر و با تجربه انجام می‌شود. اگر علی رغم دانستن تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ باز هم میان انتخاب بهترین روش مردد هستید می‌توانید از مشاوران مجموعه اسپرت بیوتی سنتر کمک بگیرید تا مناسب‌ترین شیوه با توجه به خواسته‌های خود را انتخاب کنید.

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *