قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ

ابروهایی که با یکدیگر قرینه و متقارن نیستند حالت تا به تا دیده شده که کیفیت ظاهری چهره را پایین می‌آورند. ابروها به طور طبیعی باید با یکدیگر قرینه باشند اما گاهی چنین نبوده و فرد مجبور به انجام راهکارهایی برای متقارن سازی آن است. قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ یکی از اصولی است که به شدت کاربردی بوده و بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ نوعی آرایش نیمه دائم است که در آن به کمک ابزارهایی مخصوص بخشی از سطح پوست خراشیده شده و سپس روی آن به شیوه میکروبیلدینگ رنگدانه‌هایی اعمال می‌شود. رنگدانه‌ها باعث پر شدن بخش خراشیده شده که به شکل هاشور دیده می‌شوند. هاشورهای به وجود آمده فرمی شبیه به تارهای مو داشته که از آن می‌توان برای پر نشان داده بخش‌های خالی از مو در سر و صورت استفاده کرد.

متراکم سازی یکی از کاربردهای میکروبلیدینگ در ابرو بوده که علاوه بر پر کردن فضای خالی باعث پر پشت و حجیم دیده شدن آن می‌شود. قرینه سازی ابرو در میکرولیدینگ نیز مورد توجه قرار می‌گیرد که هم در آقایان و هم در بانوان انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید : بهترین مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده  

ابروهای قرینه

داشتن ابروهای قرینه بسیار مهم است. افرادی که تا به حال ابروهای خود را برنداشته‌اند ممکن است همچون افرادی که به دلیل برداشتن اشتباه ابروهای خود دچار ابروهای نامتقارن شده‌اند و یا ابروهای آن‌ها به دلایل مختلفی ریخته و جای آن تارهای موی جدیدی در نیامده است از حالت ابروها شکایت کنند. انجام میکروبلیدینگ در مراکز نامتعبر توسط افراد ناشی و غیر حرفه‌ای نیز از دلایل دیگری است که مانع از قرینه بودن ابروها می‌شود.

در میکروبلیدینگ به دلیل اینکه روی فرم ابرو جهت هاشور زدن تاکید می‌شود می‌بایست پروسه طوری انجام شود که ابروها در هر دو سو به یکدیگر شباهت داشته باشند. قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ یکی از تکنیک‌های بسیار مهم بوده که روی انجام صحیح و اصولی آن تاکید می‌شود.

قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگ

قرینه سازی ابرو برای میکروبلیدینگگاه عیوب ابرو در همان نگاه اول واضح است اما گاه باید به طور دقیق به ابروها نگاه کرد تا متوجه ناهماهنگی میان آن‌ها شد. هنگام میکرو کردن چون توجه به جزئیات است باید در ابتدا، حین کار و انتها نگاهی کلی به ابروها کرده تا اگر عدم تقارن وجود دارد نسبت به رفع آن اقدام شود. به جز روش چشمی، روش‌های مختلفی وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان ابروها را هماهنگ و متقارن کرد.

طول چشم‌ها، عرض بین دو ابرو، میزان بلندی پیشانی، فرم صورت، ضخامت استخوان ابرو و … از مواردی هستند که باید در قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ مورد توجه قرار گیرند. اندازه گیری ساده‌ترین تکنیکی است که در آن میکروپیگمنتر قادر خواهد بود بهترین حالت را برای ابروها اجرا کند و قبل از هرگونه اقدام اساسی نتیجه نهایی کار را حدس بزند.

از آنجایی که روش‌های مختلفی برای قرینه سازی ابروها وجود دارد مهم است میکروپیگمنتر در یک یا چند مورد از آن مهارت داشته تا بتواند با توجه به عوامل و فاکتورهای متعدد نسبت به انجام یا عدم انجام آن تصمیم بگیرد. انواع روش‌های متقارن سازی ابروها در میکروبلیدینگ عبارتند از:

بیشتر بخوانید : تفاوت لیفت ابرو با میکروبلیدینگ

خط کش و کولیس

نوعی خط کش وجود دارد که حالت ژله‌ای داشته و به راحتی به ابرو می‌چسبد. در این حالت از قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ نقطه‌ای از وسط ابرو مشخص شده سپس نقاط برجسته، انتهایی، ابتدایی و … با ماژیک آرایشی معلوم می‌شوند و با کولیس به یکدیگر وصل خواهند شد. کج بودن بینی، کوتاه و بلند بودن دم ابروها و … از مواردی هستند که باید توسط میکروپیگمنتر در این تکنیک مورد توجه قرار گیرند.ابروهای قرینه

دیوایدر ابرو

دیوایدر نوعی ابزار چهار تیغه علامت گذاری بوده که ممکن است تیغه‌های بیشتری هم داشته باشد. در دیوایدر انواع فرم ابرو بر اساس فرم صورت به طور یکسان طراحی و قرینه سازی می‌شوند. دیوایدر ابرو یکی از رایج‌ترین ابزار مورد استفاده در قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ است.

دستمال کاغذی

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ می‌تواند به کمک دستمال کاغذی انجام شود. در چنین حالتی دستمال کاغذی چندین بار روی صورت در محدوده ابروها جا به جا می‌شود که بر روی آن آرک، انتها، ابتدا، قسمت شکست ابرو و … مشخص می‌شود در نهایت به کمک آن فرایند میکرو به طور یکسان و قرینه روی ابروها انجام می‌شود.

نخ

نخ شیوه دیگری است که از آن در قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ استفاده می‌شود. برای متقارن سازی ابروها نخ با زاویه‌های متعدد بر روی ابرو قرار گرفته و به کمک ماژیک آرایشی علامت گذاری می‌شود و در انتها نقاط به یکدیگر وصل شده تا فرایند میکرو آغاز شود.

بیشتر بخوانید : شناخت مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت گرد

مداد چشم

استفاده از مداد چشم روش دیگری است که برخی از میکروپیگمنترها از آن استقبال کرده‌اند. قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ به کمک مداد چشم همانند سایر روش‌ها نقاطی انتخاب شده و به یکدیگر وصل می‌شوند که نمای کلی از شکل نهایی کار را نشان می‌دهند.اپلیکیشن قرینه سازی ابرو

اپلیکیشن قرینه سازی ابرو

کمپانی Phi یکی از معروف‌ترین موسسات آموزش و ارائه دهنده انواع خدمات آرایش دائم بوده که نرم افزاری را طراحی کرده است که از آن برای قرینه سازی در میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌شود. نرم افزار قرینه سازی ابرو آکادمی فی بسیاری از دغدغه‌ها را برطرف کرده که در آن جزئی‌ترین ناهماهنگی‌ها نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

اسپرت بیوتی سنتر بهترین مرکز برای قرینه سازی ابرو در غرب تهران

قرینه سازی ابرو در میکروبلیدینگ بسیار مهم است که به کمک ابزارهای مختلف انجام می‌شود. علاوه بر ابزارها مهارت میکروپیگمنتر نیز بسیار مهم است زیرا در غیر این صورت توانایی کافی برای انجام کاری بی عیب و نقص وجود نداشته و با خراب کردن ابروها باعث نازیبا دیده شدن چهره فرد می‌شود.

بهترین مرکز برای قرینه کردن ابروها، اسپرت سنتر بیوتی واقع در آیت الله کاشانی بوده که تاکنون افراد بسیاری از جمله سلبریتی‌ها، هنرمندان و ورزشکاران و سایر چهره‌های شناخته شده به آنجا مراجعه کرده‌اند زیرا به مدیریت مجموعه مهدی حیدری اعتماد داشته و می‌دانند که همواره پرسنلی شایسته، خبره و مجرب در چنین مجموعه‌ای به کار گرفته می‌شوند.‌

از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه مجهز و نوین اسپرت بیوتی سنتر در ارتباط باشید:

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *