ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

ما در این مقاله میخواهیم در مورد ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

امروزه خانم های زیادی هستند که از لوازم آرایشی کمتر استفاده میکنند و یا اینکه کلا استفاده از لوازم آرایشی را کنار گذاشته اند و به دنبال تکنیک های جدیدی در آرایشگری رفته اند که هم زمان کمتری از ان ها برای آماده شدن می گیرد و هم ماندگاری بالاتر و بهتری دارند.

میکروبلیدینگ ابرو، یکی از این تکنیک های آرایشی است که یک نوع هاشور زدن ابرو است و روشی تقریبا دائمی است.

ابرو یکی از اصلی ترین اجزاء صورت است که اگر خوش فرم و پرپشت باشد چهره شما را زیباتر و بهتر میکند.

ابروها در این روش به صورت کاملا طبیعی قوس داده می شوند و شما میتوانید برای رنگ دادن به ابرو، رنگ دلخواه  و مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با همان رنگ از آرایشگر خود بخواهید که میکروبلیدینگ ابرو شما را انجام دهد.

با استفاده از این تکنیک دیگر نیازی نیست که شما نگران کم پشتی ابروهایتان باشید

اما حتما این سوال برایتان پیش آمده باشد که ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟ آیا به اندازه ای هست که شما برای یک مدت تقریبا طولانی به آرایش کردن ابرو خود نیازی نداشته باشید ؟

میکروبلیدینگ چیست؟

بدون شک در سالن های زیبایی اصطلاح میکروبلیدینگ را شنیده اید، در واقع میکروبلیدینگ یک روش پیشرفته تتو سنتی است که به کمک آن شما میتوانید قسمت های ناقص ابرو خود را با کاشت رنگ در پوست پر کنید. این روش ظاهری کاملا طبیعی به ابروهای شما میدهد.

میکروبلیدینگ ابرو راهی برای آرایش دائمی است که نتیجه ان واقعی است. میکروبلیدینگ ابرو با دستگاه های مخصوص و همچنین توسط افراد متخصص انجام میشود.

مواردی که باید قبل از میکروبلیدینگ کردن ابرو رعایت کنید؟

قبل از اینکه بخواهیم درباره ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم، لازم دانسته ایم که نکات مهمی که باید قبل از میکرو کردن ابروها به ان توجه داشته باشید را برایتان بازگو کنیم.

از جمله کارهایی که باید قبل از میکرو کردن ابروهایتان انجام دهید عبارتند از:

– قبل اینکه بخواهید خود را برای رفتن به سالن زیبایی آماده کنید به حمام بروید، چون تا 3 روز بعد از میکرو کردن نمیتوانید استحمام کنید.

– اگر مصرف دارویی دارید. حتما به فردی که میخواهد میکرو ابرو شما را انجام دهد اطلاع دهید.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو

خراش هایی که در اثر میکرو کردن ابرو روی پوست به وجود می آید خیلی سطحی تر از خراش هایی است که در روش میکروپیگمنتیشن ایجاد می شود.

هر چه که این خراش ها عمیق تر باشند، امکان خونریزی هم بیشتر می شود.
به همین علت است که ماندگاری میکروبلیدینگ ابرونسبت به سایر تکنیک های زیبایی ابرو کمتر است اما این ویژگی را دارد که به درخواست خود شما رنگ و مدل ابرو را تغییر میدهند

برای مطلع شدن از قیمت میکروبلیدینگ ابرو میتوانید به اسپرت بیوتی سنتر مراجعه کنید و از قیمت آن مطلع شوید و از خدمات آن جهت زیبایی خود استفاده کنید.

ماندگاری میکروبلیدینگ بر روی پوست معمولی

در واقع افرادی که پوست معمولی دارند باید بدانند که ماندگاری میکروبلیدینگ روی این پوست از سایر پوست ها بیشتر است و علت این امر هم این است که پوست معمولی رطوبت و لطافت بالایی دارد و همین ویژگی ها باعث جذب رنگ فوق العاده بالا می شوند.

ماندگاری میکروبلیدینگ بر روی پوست خشک:

این نوع پوست چربی بسیار کمی دارد و همین عامل باعث می شود که سطح پوست آب خود را از دست بدهد.

در نتیجه پوست حالت کشیدگی و پوسته پوسته شدن به خود میگیرد.

همین مسئله باعث می شود که رنگ پذیری این نوع پوست خوب نباشد و معمولا از رنگ های تیره برای هاشور بر روی این پوست ها استفاده می شود.
علاوه بر این احتمال التهاب و قرمز شدن در این نوع پوست ها بسیار زیاد است. بنابراین اگر نوع پوست شما خشک است باید مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ را با دقت بیشتری انجام دهید.

ماندگاری میکروبلیدینگ بر روی پوست چرب:

از انجایی که در این نوع پوست ترشح چربی بیشتر از سایر پوست ها است؛ لذا افرادی که نوع پوستشان چرب است معمولا دارای پوستی چرب و براق و با منافذ باز هستند.
این مسائل باعث می شود که رنگ پذیری در این نوع پوست هم کم باشد و ماندگاری هاشور به نسبت سایر پوست ها کمتر باشد.

ماندگاری میکروبلیدینگ بر روی پوست مختلط

این پوست متشکل از دو نوع پوست چرب و خشک است. افراد دارای این پوست معمولا بینی و چانه و پیشانی و گونه هایشان خشک است. ماندگاری در این پوست ها هم کمی ضعیف است.

ماندگاری میکروبلیدینگ بر روی پوست چرب

چه مدت بعد از انجام دادن میکروبلیدینگ رنگ هاشور به رنگ دلخواه می رسد؟

افرادی هستند که بعد از انجام دادن این شیوه از تیره شدن رنگ هاشور خود و یا حتی کم رنگ شدن آن ناراضی می شوند.
بعد از انجام دادن هاشور، رنگ تقریبا یک دوره اکسید شدن را طی میکند، یک سری رنگ دانه های محافظ و آب میان بافتی پس از پایان کار بر روی سطح پوست به وجود می آید که وظیفه انها محافظت کردن از پوست آسیب دیده است.

در این هنگام رنگدانه ها به غلیظ ترین شکل ممکن تبدیل می شوند.

کم کم پس از خوب شدن و بهبود زخم ها، تقریبا یک هفته بعد، زخم ها تبدیل به پوست های خشک شده می شوند، که موجب کم رنگ دیده شدن محل هاشور می شود.

ممکن است که این ریزش پوست یک هفته طول بکشد.
میتوان گفت بعد از 14 روز، هاشور رنگ واقعی خود را نشان میدهد. برای دیده شدن رنگ مورد علاقه خود نباید عجله کنید.

کلام آخر:

ما در این مقاله سعی کردیم در مورد  ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو اطلاعاتی را به شما گزارش دهیم و شما دانستید که میکروبلیدینگ ابرو، یکی از این تکنیک های آرایشی است که یک نوع هاشور زدن ابرو است و روشی تقریبا دائمی است. و همچنین دانستید که میکروبلیدینگ ابرو چقدر ماندگاری دارد.

شما میتوانید با مراجعه به اسپرت بیوتی سنتر از تمامی خدمات زیبایی آن استفاده کنید.

دیدکاه ها غیر فعال هستند.